UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W środę 10 października odbyło się uroczyste podsumowanieXXIV edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018. Impreza odbyła się w Warszawie w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nowomiejskiej. Wzięli w niej udział wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski, Przewodniczący Rady Gminy Jan Laskowski oraz wiceprzewodniczący Benedykt Czarnecki, zarazem przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie.


Turniej organizowano na terenie całego kraju w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Gmina Lubawa od lat aktywnie w nim uczestniczy. W ramach tegorocznej edycji zorganizowano i przeprowadzono 96 imprezy, co dało Gminie 1. miejsce w klasyfikacji generalnej w grupie III (od 7,5 do 15 tys. mieszkańców).


Podczas uroczystego podsumowania turnieju wójt odebrał puchar i pamiątkowy dyplom. Gmina została wyróżniona także nagrodą finansową na organizację pikniku pn. Sport łączy pokolenia. Impreza ta odbyła się w niedzielę 7 października w Prątnicy


źródło gminalubawa.pl

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol