Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Zawody odbędą się w niedzielę 28 października 2018 r. początek godzina 10:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, ul. Piastowska 5C. Zapisy do dnia 22 października 2018 r. Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego”.

Serdecznie zapraszamy.

1 AROnet Kazanice 4 12