UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W VII serii gier porażki drużyn A-klasowych i zwycięstwa B-klasowych. W Gminnej klasie „C” na prowadzeniu z kompletem zwycięstw LZS PRĄTNICZANKA Prątnica.

 

„A” KLASA


LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:0 (3:0)

Bramki: Patryk Dąbrowski (9’), Filip Kornowski (10’), Kacper Wiśniewski (24’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Marcin Szulc, Tomasz Grzybowski, Szymon Nojman, Mateusz Górski (70' Dawid Gajewski), Paweł Brzozowski (70' Kamil Okoniewicz), Filip Owczarek, Dawid Rafiński (12' Karol Zaręba), Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (67' Marcin Frankiewicz), Krystian Opałka (80' Piotr Laskowski)


LZS CZARNI Rudzienice – LZS LIDER Złotowo 4:0 (1:0)

Bramki: Rafał Kuchnik (9’, 69’), Arkadiusz Karkut (77’), Krystian Wrześniak (85’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Piotr Karbowski, Adrian Linkner (75’ Łukasz Lewalski), Piotr Kraśnicki, Ariel Zasuwa, Radosław Grubalski, Dominik Kempkowski, Łukasz Licznerski (85’ Robert Kaczyński), Adrian Mederski (85’ Łukasz Szechlicki), Łukasz Mróz, Cezary Sadowski


WYNIKI VII KOLEJKI

KS Mroczno – GKS OSSA Biskupiec 1:4

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS OHI Frednowy 2:4

LZS CZARNI Rudzienice – LZS LIDER Złotowo 4:0

LZS OSA Ząbrowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 0:1

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS JORDAN Kazanice 3:0

KS ISKRA Narzym – GKS POLONIA Iłowo 1:4


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 19 pkt. bramki 21:8

II LZS CZARNI Rudzienice 16 pkt. bramki 16:6

III GKS POLONIA Iłowo 15 pkt. bramki 14:5

IV LZS OHI Frednowy 13 pkt. bramki 15:11

V GKS OSSA Biskupiec 12 pkt. bramki 14:9

VI LKS WEL Lidzbark Welski 12 pkt. bramki 10:4

VII LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. bramki 15:13

VIII LZS LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 20:13

IX KS ZAMEK Kurzętnik 7 pkt. bramki 11:15

X KS Mroczno 4 pkt. bramki 4:19

XI KS ISKRA Narzym 4 pkt. bramki 10:17

XII LZS OSA Ząbrowo 0 pkt. bramki 3:33

„B” KLASA


LZS Fijewo – UKS ŻAK Jamielnik 2:1 (0:0)

Bramki: Patryk Gorzka (51’), Paweł Gerka (68’) – Mateusz Gorzka (59’)

Skład Fijewo: Szymon Wardowski – Paweł Jakubowski (46’ Maciej Rykaczewski), Paweł Gerka, Radosław Gajewski, Daniel Osmański (59’ Arkadiusz Borkowski), Daniel Karczewski, Łukasz Mazurek, Przemysław Borkowski (80’ Grzegorz Tomaszewski), Tymoteusz Rudszewski, Patryk Gorzka (82’ Damian Janczuro), Rafał Borkowski (69’ Sebastian Karczewski)


LZS AVISTA Łążyn – GKS MEWA Smykowo 6:2 (1:0)

Bramki: Damian Golder (44’, 82’), Karol Malinowski (59’), Łukasz Junkier (62’, 64’, 70’) – Jacek Eidtner (75’), Szymon Majewski (79’)

Skład AVISTA: Adrian Kowalski – Karol Malinowski (65’ Rafał Dembowski), Krzysztof Marchelek, Łukasz Junkier (82’ Karol Mergalski), Rafał Rynkowski, Bartosz Bilicki, Karol Józefowicz, Patryk Kempkowski, Damian Golder, Karol Kuczyński (46’ Maksymilian Zakrzewski), Piotr Budziński  


WYNIKI VII KOLEJKI

MKS Działdowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:0

LZS Fijewo – UKS ŻAK Jamielnik 2:1

LZS AVISTA Łążyn – GKS MEWA Smykowo 6:2

KS WICHER Gwiździny – KS WEL Bratian 1:2

LZS ZAMEK Szymbark – OKS SOKÓŁ II Ostróda 1:4

MKS START II Nidzica – GKS ISKRA Smykówko 0:5


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 19 pkt. bramki 28:4

II GKS ISKRA Smykówko 18 pkt. bramki 20:8

III OKS SOKÓŁ II Ostróda 16 pkt. bramki 21:4

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 15 pkt. bramki 31:9

V LZS Fijewo 13 pkt. bramki 16:12

VI KS WICHER Gwiździny 12 pkt. bramki 17:12

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 13:20

VIII MKS START II Nidzica 7 pkt. bramki 13:31

IX LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 16:20

X UKS ŻAK Jamielnik 4 pkt. bramki 9:23

XI LZS ZAMEK Szymbark 4 pkt. bramki 7:18

XII GKS MEWA Smykowo 0 pkt. bramki 6:36

„C” KLASA


LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – LZS Sampława 3:1 (1:1)

Bramki: Patryk Zieliński (1), Kacper Rykaczewski (1), Adrian Jabłoński (1) – Patryk Zdrojewski (1


ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS ORZEŁ Grabowo 3:0 (w)


LZS MAKRODACH Rumienica – LZS DRWĘCA Zielkowo 2:0 (1:0)

Bramki: Szymon Wielgosiński (1), Michał Bielecki (1)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3 9 pkt. bramki 10:5

II LZS HURAGAN Byszwałd 2 6 pkt. bramki 8:3

III LZS MAKRODACH Rumienica 3 6 pkt. bramki 13:5

IV ZUH ANDRZEJ Zadroga 3 6 pkt. bramki 6:10

V LZS ORZEŁ Grabowo 2  0 pkt. bramki 2:6

VI LZS Sampława 2 0 pkt. bramki 2:7

VII LZS DRWĘCA Zielkowo 3 0 bramki 3:8

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol