UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W ostatni weekend maja drużyny reprezentujące Gminę Lubawa w rozgrywkach A i B – klasy odniosły 3 zwycięstwa i 1 remis. W Gminnej C-klasie rozegrane zostało jedno spotkanie, w którym to TORPEDA Rożental podzieliła się punktami z Sampławą.

 

 „A” KLASA

KS ISKRA Narzym – LZS AVISTA Łążyn 3:3

Bramki:

Skład AVISTA:

 

LZS LIDER Złotowo – LZS Mszanowo 9:2 (2:2)

Bramki:

Skład LIDER:

 

WYNIKI XIX KOLEJKI

KS GMINA Kozłowo – GKS OSSA Biskupiec 1:2

KS ZAMEK Kurzętnik – KS WICHER Gwiździny 2:2

KS ISKRA Narzym – LZS AVISTA Łążyn 3:3

LKS WEL Lidzbark Welski – KS Mroczno 1:1

LZS LIDER Złotowo – LZS Mszanowo 9:2

GKS GRUNWALD Gierzwałd – MKS START Nidzica 2:3


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I MKS START Nidzica 39 pkt. bramki 60:24

II KS ISKRA Narzym 31 pkt. bramki 53:37

III KS GMINA Kozłowo 29 pkt. bramki 39:32

IV KS ZAMEK Kurzętnik 28 pkt. bramki 42:37

V LKS WEL Lidzbark Welski 27 pkt. bramki 39:28

VI KS Mroczno 27 pkt. bramki 38:29

VII GKS OSSA Biskupiec 27 pkt. bramki 36:45

VIII LZS LIDER Złotowo 25 pkt. bramki 41:43

IX GKS GRUNWALD Gierzwałd* 23 pkt. bramki 35:39

X KS WICHER Gwiździny* 21 pkt. bramki 33:42

XI LZS Mszanowo 19 pkt. bramki 32:52

XII LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 22:62

* mecz mniej


„B” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – MLKS OLIMPIA Kisielice 6:0 (3:0)

Bramki: Krystian Opałka (10’, 20’), Mateusz Górski (43’), Jakub Chełkowski (48’), Bartosz Modrzewski (75’), Przemysław Gerka (90’)

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski - Łukasz Graduszewski, Arkadiusz Michałowski, Dawid Gajewski, Szymon Nojman, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Mateusz Górski (60' Kamil Sass), Bartosz Modrzewski, Krystian Opałka, Jakub Chełkowski (65' Dawid Goliszewski)

 

LZS Fijewo – UKS ŻAK Jamielnik 4:1 (3:0)

Bramki: Łukasz Mazurek (2’, 38’), Szymon Łożyński (8’), Marcin Bartkowski

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Gerka, Dawid Jańczyk (46’ Paweł Jakubowski), Tymoteusz Rudszewski, Daniel Karczewski, Szymon Łożyński, Karol Jakubowski, Maciej Rykaczewski (82’ Filip Kasprowicz), Daniel Osmański (68’ Marcin Bartkowski), Mariusz Szczepański (46’ Tomasz Potorski), Łukasz Mazurek (85’ Sebastian Karczewski)

 

WYNIKI XV KOLEJKI

LZS Fijewo – UKS ŻAK Jamielnik 4:1

LZS JORDAN Kazanice – MLKS OLIMPIA Kisielice 6:0

LZS OHI Frednowy – LZS ZAMEK Szymbark 5:2

KS WEL Bratian – GKS ISKRA Smykówko 0:4


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 36 pkt. bramki 72:18

II GKS ISKRA Smykówko 31 pkt. bramki 36:23

III LZS JORDAN Kazanice 30 pkt. bramki 49:20

IV MLKS OLIMPIA Kisielice* 27 pkt. 35:23

V UKS ŻAK Jamielnik* 17 pkt. bramki 26:26

VI LZS Fijewo* 15 pkt. bramki 26:34

VII LZS ZAMEK Szymbark* 13 pkt. bramki 24:37

VIII GKS MEWA Smykowo* 5 pkt. bramki 18:58

IX KS WEL Bratian* 3 pkt. bramki 6:53

* mecz mniej

Tabela uwzględnia walkower (3:0) na korzyść GKS ISKRA Smykówko w meczu z LZS Fijewo (w meczu 1:2)

 

„C” KLASA


WYNIKI

LZS TORPEDA Rożental – LZS Sampława 1:1 (0:0)

Bramki: Jakub Graman (77’) – Adam Markowski (75’)

 

LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS MAKRODACH Rumienica 0:3 (walkower)


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ORZEŁ Grabowo – przełożony na 08.07.2018 r. godz. 14:00


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS HURAGAN Byszwałd 8 17 pkt. bramki 29:14

II LZS ORZEŁ Grabowo 7 16 pkt. bramki 32:12

III ZUH ANDRZEJ Zadroga 8 11 pkt. bramki 47:26

IV LZS Sampława 4 7 pkt. bramki 12:10

V LZS ORZEŁ Mortęgi 9 7 pkt. bramki 14:42

VI LZS MAKRODACH Rumienica 4 6 pkt. bramki 12:13

VII LZS TORPEDA Rożental 8 4 pkt. bramki 15:44

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol