UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W czwartek 24 maja 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018”. W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Kazanice, SP Prątnica oraz SP Grabowo-Wałdyki. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie "każdy z każdym" 2x15 minut.


Organizatorem zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

SP Kazanice – SP Prątnica 0:1
SP Kazanice – SP Grabowo-Wałdyki 1:1
SP Prątnica – SP Grabowo-Wałdyki 0:0

TABELA
I SP Prątnica 4 pkt. bramki 1:0
II SP Grabowo-Wałdyki 2 pkt. bramki 1:1
III SP Kazanice 1 pkt. bramki 1:2

Szkoła Podstawowa w Prątnicy wywalczyła awans do eliminacji rejonowych.

Po zakończeniu turnieju na terenie boiska sportowego w Kazanicach zorganizowano apel dla wszystkich uczniów. Podczas apelu Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie odczytał list gratulacyjny od Tomasza Ewertowskiego – Wójta Gminy Lubawa skierowany do uczniów reprezentujących Gminę Lubawa na Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkiej atletyce 2018 (Gmina Wiejska Lubawa w klasyfikacji zespołowej zajęła I miejsce) po czym wraz z Marcinem Jackowskim – Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach podziękowali wszystkim i wręczyli kapitanom drużyn biorącym udział w turnieju puchary, zawodnikom drużyn medale.

Eliminacje rejonowe odbędą się 06 czerwca 2018 r. na boisku sportowym w Kazanicach. W zawodach udział wezmą: SP Prątnica (Gmina Lubawa), Gmina Iława oraz Gmina Nowe Miasto Lubawskie.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol