UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 03 marca 2018 r. (start godzina 10:00) do Hali Sportowej w Rożentalu na eliminacje gminne 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn.


W zawodach udział weźmie prawie 200 zawodników w 6 kategoriach wiekowych (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn).


Dzień później (04 marca 2018 r.) w Hali Sportowej w Rożentalu kolejne sportowe emocje związane z tenisem stołowym. O godzinie 11:00 tenisiści stołowi LZS Lubawa zmierzą się z KS DEKORGLASS Działdowo w ramach XI kolejki III ligi tenisa stołowego.


Imprezy zostaną sfinansowane ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol