UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1

jordan kazanice 150       lzs avista yn   stroje sportowe      KS Constract

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż w najbliższy weekend odbędą się poniższe spotkania klasy „A” drużyn z terenu Gminy Lubawa. Wszystkie spotkania bez udziału publiczność !!!

Sobota, 03.04.2021

15:00 KS CONSTRACT Lubawa – KS ZAMEK Kurzętnik 3:0

16:00 LZS JORDAN Kazanice – KS ISKRA Narzym 0:1

16:00 LZS AVISTA Łążyn – KS GMINA Kozłowo 4:5

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube