Przekaż 1% podatku na swój KLUB

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More

Logo GZ LZS                       Herb Gmina Lubawa

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, w związku z licznymi zapytaniami, informuje iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów korzystać z infrastruktury sportowej mogą tylko i wyłącznie zawodnicy pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, lub zawodnicy będący członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiający sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestnicząca we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Przewodniczący GZ LZS w Lubawie
Łukasz Berent