UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1

Sobota, 27.02.2021 r.

lzs avista yn   stroje sportoweLZS AVISTA Łążyn - LZS OSA Ząbrowo 0:6 


 Niedziela, 28.02.2021 r.

LZS HURAGAN ByszwaldLZS HURAGAN Byszwałd - PFT DREWNEKS Sampława 0:13 (0:2)
Bramki: Jakub Lendzionowski (7), Szymon Lasikowski (2), Patryk Mówiński, Michał Raciborski, Daniel Cieszewski, Jakub Kowalski

 

jordan kazanice 150LZS JORDAN Kazanice - KS CONSTRACT Złotowo 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Sadowski (57') - Adrian Jakubowski (72')
Skład JORDAN: zawodnik testowany - Tomasz Grzybowski, Mateusz Sadowski, zawodnik testowany, Patryk Kempkowski, Janusz Okuniewski, Filip Owczarek, Szymon Bogdański, zawodnik testowany, Marcin Frankiewicz, Artur Modrzewski. Grali również: Krystian Opałka, Przemysław Gerka, Maciej Jurkiewicz, Marcin Szulc, Arkadiusz Michałowski, Bartosz Modrzewski, zawodnik testowany

FOTKI z meczu - ---> ZOBACZ <---


Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube