UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYNIKI KLASA

  WYNIKI KLASA "A" (20.06.2021 r.)

   W niedzielę 20.06.2021 r. odbyła się ostatnia XXVI kolejka rozgrywek klasy „A”. Swoje mecze wygrali zawodnicy JORDANA Kazanice oraz CONSTRACTU Lubawa.  Read More
 • WYNIKI KLASA

  WYNIKI KLASA "B" (20.06.2021 r.)

   W niedzielę 20.06.2021 r. odbyła się ostatnia XXII kolejka rozgrywek klasy „B”. Zwycięstwa odnieśli gracze LZS Fijewo, LZS HURAGAN Byszwałd, remisem zakończył się mecz DREWNEKSU Sampława. Read More
 • 1
 • 2

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa           lzs avista yn  stroje sportoweW sobotę 14 listopada 2020 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy MERITUM Sp. J. oraz działaczy i zawodników LZS AVISTA Łążyn. 

LZS AVISTA Łążyn na co dzień występująca w rozgrywkach klasy „A” nawiązała współpracę z firmą MERITUM Sp. J. W zamian za reklamę przedsiębiorstwo MERITUM Sp. J. zajmujące się na co dzień sprawami związanymi z odszkodowaniami zakupiło dla zawodników AVISTY nowy komplet strojów sportowych. Działacze AVISTY w ramach podziękowania wręczyli na ręce Pani Prezes Katarzyny Piechówki pamiątkową statuetkę oraz gadżety klubowe.

LZS AVISTA Łążyn serdecznie dziękuje firmie MERITUM Sp. J. za zaufanie i zakup 23 kompletów sportowych.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube