UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

  III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

            W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
 • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

  XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

           Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa


W niedzielę 25 października 2020 w Ostródzie odbyło się spotkanie I kolejki III ligi tenisa stołowego pomiędzy MORLINY III Ostróda a LZS Lubawa. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 11:7.

 

Punkty zdobyli:

MORLINY III Ostróda:

Bardon Piotr 3,5 pkt. (4 single + debel)

Świtalski Jacek 2,5 pkt. (4 single + debel)

Deska Paweł 3,5 pkt. (4 single + debel)

Smurzyński Mateusz 1,5 pkt. (4 single + debel)


LZS Lubawa:

Surdykowski Michał 3 pkt. (4 single + debel)

Golder Tomasz 3 pkt. (4 single + debel)

Guzowski Andrzej 1 pkt. (4 single + debel)

Golder Patrycja 0 pkt. (2 single)

Żuralski Szymon 0 pkt. (2 single + debel)

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol