UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (19-20.09.2020 r.)

              W weekend 19-20 września 2020 r. odbyła się VIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz VI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1

W weekend 01-02 sierpnia 2020 r. wystartowały rozgrywki klasy „A” sezon 2020/2021. Po komplet punktów sięgnęli zawodnicy LZS JORDAN Kazanice oraz KS CONSTRACT Złotowo. Jeden punkt trafił na konto beniaminka rozgrywek LZS AVISTY Łążyn. Przed spotkaniem w ręce kapitana drużyny z Łążyna trafił pamiątkowy puchar za awans oraz nagroda rzeczowa w postaci piłek.

 

„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 2:0 (0:0)

Bramki: Artur Modrzewski (54’), Kamil Kamiński (90’+5)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Łukasz Lewalski, Mateusz Sadowski, Radosław Szulc (60' Przemysław Gerka), Szymon Nojman (70' Marcin Szulc), Tomasz Grzybowski (67' Bartosz Modrzewski), Maciej Jurkiewicz (52' Paweł Brzozowski), Filip Owczarek, Szymon Bogdański (55' Kamil Kamiński), Marcin Frankiewicz, Artur Modrzewski


KS CONSTRACT Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 6:2 (4:2)

Bramki: Robert Kaczyński (13’, 51’), Krystian Kozłowski (19’), Jarosław Szulc (21’), Dawid Dąbrowski (25’), Krystian Zdrojewski (73’) – Mateusz Dobucki (7’), bramka samobójcza (17’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Jarosław Szulc (70’ Mateusz Piotrowicz), Mateusz Żmijewski, Dominik Kempkowski, Łukasz Mróz, Adrian Mederski (75’ Kamil Sass), Dawid Dąbrowski (80’ Adrian Jakubowski), Dawid Mederski, Robert Kaczyński, Cezary Sadowski, Krystian Kozłowski (65’ Krystian Zdrojewski)


LZS AVISTA Łążyn – KS ISKRA Narzym 2:2 (1:2)

Bramki: Szymon Wroński (41’), Marek Wierzbowski (47’) – Dawid Arczewski (24’), Michał Rynkowski (39’)

Skład AVISTA: Marcin Piotrowicz – Paweł Pałkowski, Adrian Linkner (46’ Damian Golder), Łukasz Junkier (46’ Tomasz Krezymon), Rafał Rynkowski (50’ Rafał Dudek), Marek Wierzbowski (75’ Jakub Dąbrowski), Rafał Dembowski (35’ Bartosz Bilicki), Mateusz Kowalski, Daniel Malinowski (80’ Karol Józefowicz), Szymon Wroński, Paweł Senkowski


WYNIKI I KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 2:0

UKS ORZEŁ Ulnowo – MKS Działdowo 2:4

KS CONSTRACT Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 6:2

LZS CZARNI Rudzienice – KS ZAMEK Kurzętnik 6:0

KS WICHER Gwiździny – KS GMINA Kozłowo 1:4

LZS AVISTA Łążyn – KS ISKRA Narzym 2:2

GKS OSSA Biskupiec - PAUZA


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 3 pkt. bramki 6:0

II KS CONSTRACT Złotowo 3 pkt. bramki 6:2

III KS GMINA Kozłowo 3 pkt. bramki 4:1

IV MKS Działdowo 3 pkt. bramki 4:2

V LZS JORDAN Kazanice 3 pkt. bramki 2:0

VI KS ISKRA Narzym 1 pkt. bramki 2:2

VI LZS AVISTA Łążyn 1 pkt. bramki 2:2

VIII GKS OSSA Biskupiec 0 pkt. bramki 0:0

IX UKS ORZEŁ Ulnowo 0 pkt. bramki 2:4

X LZS OHI Frednowy 0 pkt. bramki 0:2

XI KS WICHER Gwiździny 0 pkt. bramki 1:4

XII LKS WEL Lidzbark Welski 0 pkt. bramki 2:6

XIII KS ZAMEK Kurzętnik 0 pkt. bramki 0:6

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol