UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (19-20.09.2020 r.)

              W weekend 19-20 września 2020 r. odbyła się VIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz VI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1

W dniach 17-19.07.2020 r. rozegrano spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Z reprezentantów Gminy Lubawa do dalszej fazy awansowała AVISTA Łążyn, która w najbliższy weekend (25-26.07.2020 r.) w kolejne rundzie WPP podejmie w roli gospodarza KS RADOMNIAK Radomno.

 

 

LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy 3:2 (po dogrywce)

Bramki: Szymon Wroński (8’, 42’, 118’) – Dominik Wrzesiński (14’), Dawid Kruczkowski (75’)

Skład AVISTA: Marcin Piotrowicz – Jakub Baczewski (81’ Jakub Dąbrowski), Bartosz Groszkowski, Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier (35’ Damian Golder), Rafał Rynkowski, Paweł Senkowski (70’ Jakub Zakreta), Adrian Linkner, Rafał Dembowski (60’ Rafał Dudek), Szymon Wroński, Mateusz Kowalski (74’ Miłosz Krajewski)

 

MLKS Motor II Lubawa – LZS JORDAN Kazanice 4:0 (1:0)

Bramki: Radosław Gajewski (23’, 53’, 89’), Adam Januszewski (90’+1)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Szymon Nojman, Patryk Kempkowski, Tomasz Grzybowski (46’ Maciej Jurkiewicz), Łukasz Lewalski (46’ Radosław Szulc), Janusz Okuniewski, Szymon Bogdański (46’ Kamil Kamiński), Marcin Frankiewicz, Filip Owczarek, Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka

 

PFT DREWNEKS Sampława – KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie 0:5 (0:2)

Bramki: Szymon Świniarski (8’, 20’, 47’, 54’), Artur Marcfeld (61’)

Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Krzysztof Kozłowski (67’ Leszek Wrzosek), Jakub Zelmański (80’ Sławomir Sarlej), Wojciech Banacki, Cezary Chorzelewski (86’ Tomasz Sławiński), Szymon Lasikowski, Marcin Laskowski (80’ Michał Junker), Marek Nastachowski, Maciej Seweryn, Arkadiusz Wietecha, Adrian Woźniak (70’ Sebastian Gołaszewski)


Materiał: LZS Lubawa

Na podstawie protokołów sędziowskich.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol