UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1

W najbliższy weekend na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego rozegrane zostaną spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. W zmaganiach udział weźmie trzech reprezentantów Gminy Lubawa – LZS JORDAN Kazanice, LZS AVISTA Łążyn oraz PFT DREWNEKS Sampława.

 

Piątek, 17.07.2020 r.

18:00 LZS AVISTA Łążyn – LZS OHI Frednowy – boisko sportowe w Łążynie


Sobota, 18.07.2020 r.

18:00 MLKS MOTOR Lubawa II – LZS JORDAN Kazanice – Stadion Łazienkowski, ul. Łąkowa 8, Lubawa


Niedziela, 19.07.2020 r.

15:00 PFT DREWNEKS Sampława – KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie – boisko sportowe w Sampławie


Serdecznie zapraszamy.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube