UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" (01-02.08.2020 r.)

    W weekend 01-02 sierpnia 2020 r. wystartowały rozgrywki klasy „A” sezon 2020/2021. Po komplet punktów sięgnęli zawodnicy LZS JORDAN Kazanice oraz KS CONSTRACT Złotowo. Jeden punkt trafił na konto beniaminka rozgrywek LZS AVISTY Łążyn. Przed spotkaniem w ręce kapitana drużyny z Łążyna trafił pamiątkowy puchar za awans oraz nagroda rzeczowa w postaci piłek. Read More
  • 1

Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21.


Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych.

 


Kalendarz rozgrywek sezonu 2020/21
-> zobacz


Komunikat z wstępną organizacją rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21
-> zobacz


Komunikat zawiera zestawienie drużyn zgłoszonych przez kluby WMZPN do rozgrywek sezonu 2020/21. Dla części rozgrywek prezentujemy również wstępny podział na grupy.


Opinie, uwagi i wnioski oraz zgłoszenia w sprawie uzupełnienia vacatów należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do czwartku 25 czerwca 2020 roku.


Po tym terminie Zarząd WMZPN podejmie decyzje o uzupełnieniu vacatów oraz zatwierdzi podział na grupy terytorialne.

 

Materiał: WMZPN

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol