UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" (01-02.08.2020 r.)

    W weekend 01-02 sierpnia 2020 r. wystartowały rozgrywki klasy „A” sezon 2020/2021. Po komplet punktów sięgnęli zawodnicy LZS JORDAN Kazanice oraz KS CONSTRACT Złotowo. Jeden punkt trafił na konto beniaminka rozgrywek LZS AVISTY Łążyn. Przed spotkaniem w ręce kapitana drużyny z Łążyna trafił pamiątkowy puchar za awans oraz nagroda rzeczowa w postaci piłek. Read More
  • 1

Weekend (20-21.06.2020 r.)


LZS LIDER Złotowo - KS CONSTRACT Junior 5:2

Bramki LIDER: Jacek Dmochewicz (2), Adrian Jakubowski, Łukasz Licznerski, Marcin Piotrowicz

Skład LIDER: Mariusz Sroka - Kamil Sass, Czarek Sadowski, Mateusz Erdman, Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Krystian Zdrojewski, Dominik Kempkowski, Dawid Dąbrowski. Grali również: Adrian Jakubowski, Krzysztof Kozłowski, Krystian Kozłowski, Dawid Mederski, Adrian Mederski, Jarosław Szulc, Jacek Dmochewicz

 

LZS JORDAN Kazanice - MLKS MOTOR Lubawa Junior 8:2 (5:2)

Bramki: Piotr Rykaczewski (7', 17', 73'), Radosław Szulc (11'), Szymon Bogdański (38'), Artur Modrzewski (45'+1, 62'), Mateusz Sadowski (66') - zawodnicy gości (22', 45')

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka, Szymon Nojman, Radosław Szulc, Tomasz Grzybowski, Janusz Okuniewski, Piotr Rykaczewski, Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz, Artur Modrzewski. Grali również: Dominik Aleksandrowicz, Bartosz Modrzewski, Maciej Jurkiewicz, Filip Owczarek, Kamil Okoniewicz, Patryk Kempkowski, zawodnik testowany


Żródło:

https://www.facebook.com/LiderZlotowo1234/

https://www.facebook.com/jordanek.futbolowo/

 

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol