UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna (17-19.07.2020 r.)

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna (17-19.07.2020 r.)

  W najbliższy weekend na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego rozegrane zostaną spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. W zmaganiach udział weźmie trzech reprezentantów Gminy Lubawa – LZS JORDAN Kazanice, LZS AVISTA Łążyn oraz PFT DREWNEKS Sampława. Read More
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

KOMUNIKAT

 

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania szkół informujemy, że w szkołach podstawowych Gminy Lubawa w dniach:
 od 12 do 13 marca 2020r. będą odbywały się jedynie działania opiekuńcze dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki domowej,
 od 16 do 25 marca 2020r. nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców podjęte zostały, m. in. następujące kroki zaradcze:
 nie będą dostępne hale sportowe i siłownie dla zajęć organizowanych przez Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie (Szkoła Podstawowa w Rożentalu i Złotowie);
 odwołane zostają zajęcia i zawody sportowe (w tym gminne eliminacje do 61 edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn);
 nie będą funkcjonowały placówki wsparcia dziennego;
 nie będą czynne Kluby Senior+ w Mortęgach i Złotowie;

 

Wójt Gminy Lubawa
/-/ Tomasz Ewertowski

Załączniki:
Pobierz plik (KOMUNIKAT_koronawirus.pdf)KOMUNIKAT_koronawirus.pdf[ ]608 kB

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol