UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

    TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

    Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

    Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W niedzielę 12 stycznia 2020 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano IX kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Na czele tabeli Lubawa Squad przed KS CONSTRACT oraz  MAKRODACHEM Rumienica, który pokonał w najciekawszym spotkaniu kolejki STNO MECHANIK Rakowice.


W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 20 trafieniami, przed Martynem Michalak (Lubawa Squad) – 15 bramek oraz Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) i Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo) – po 14 goli.  

Wyniki IX kolejki

Druga zmiana - DRWĘCA Zielkowo 4:4 (3:1)
Bramki: Kamil Okoniewicz (3'), Dawid Gajewski (5'), Paweł Szymański (8'), Łukasz Lewalski (15') - Wojciech Wyżlic (1'), Marcin Szulc (12'), Przemysław Gerka (13'), Filip Owczarek (20')

LZS OKS Omule - Lubawa Squad 2:7 (0:5)
Bramki: Patryk Dzik (12'), Michał Mężydło (19') - Radosław Gajewski (2', 4'), Martyn Michalak (3', 16'), Paweł Jakubowski (8'), Tymoteusz Rudszewski (9'), Karol Jakubowski (11')

KS CONSTRACT - HURAGAN Byszwałd 7:5 (2:5)
Bramki: Szymon Bogdański (1', 12'), Janusz Okuniewski (6'), Grzegorz Okuniewski (11', 16'), Jakub Sadowski (13'), Damian Wyżlic (14') - Adam Węglewski (4', 9'), Damian Goliszewski (5'), Mariusz Liszewski (8'), Przemysław Mówiński (10')

LZS Sampława - LIDER Złotowo 2:3 (0:1)
Bramki: Wojciech Jurkiewicz (18', 19') - Dawid Dąbrowski (2', 17'), Cezary Sadowski (13')

MAKRODACH Rumienica - STNO MECHANIK Rakowice 3:2 (2:1)
Bramki: Bartosz Olszewski (4'), Szymon Zelmański (5'), Szymon Wroński (15') - Dominik Kempkowski (9'), Szymon Nojman (13')

FC Rezerwy - AVISTA Łążyn 2:9 (1:3)
Bramki: Błażej Pietrzak (5'), Maciej Pietrzak (16') - Bartosz Kuczyński (1', 17'), Dominik Rogożyński (4', 11', 12'), Karol Malinowski (7'), Jakub Baczewski (14'), Łukasz Junkier (15'), Grzegorz Ewertowski (20')

LZS Fijewo - LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 5:0 (w)

PAUZA - TORPEDA Rożental


TABELA ROZGRYWEK***

I Lubawa Squad 24 pkt. bramki 55:23

II KS CONSTRACT 24 pkt. bramki 45:20

III LZS MAKRODACH Rumienica 22 pkt. bramki 71:18

IV LZS LIDER Złotowo 22 pkt. bramki 56:23

V STNO MECHANIK Rakowice 21 pkt. bramki 34:22

VI LZS DRWĘCA Zielkowo* 17 pkt. bramki 35:18

VII LZS TORPEDA Rożental* 16 pkt. bramki 39:32

VIII LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 45:27

IX Druga zmiana* 9 pkt. bramki 22:23

X LZS OKS Omule 9 pkt. bramki 33:48

XI LZS HURAGAN Byszwałd 9 pkt. bramki 37:42

XII LZS Sampława 6 pkt. bramki 22:42

XIII LZS Fijewo* 3 pkt. bramki 15:50

XIV FC Rezerwy 3 pkt. bramki 18:62

XV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:81

* mecz mniej

*** tabela uwzględnia przyznane walkowery za wycofanie drużyny LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo z rozgrywek                                             


KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 20 bramek

II Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 15 bramek

III Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 14 bramek

III Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 14 bramek

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol