UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

    XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

    We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1
  • 2

W weekend 12-13 października rozegrano VIII serię gier klasy „A” i „B” oraz IV kolejkę klasy „C”. Zwycięstwa odnieśli LZS JORDAN Kazanice, LZS Fijewo, LZS Sampława oraz LZS TORPEDA Rożental. Remisem zakończyło się spotkanie na szycie serii „B” KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn. Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 „A” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 3:1 (1:0)

Bramki: Paweł Brzozowski (43'), Szymon Bogdański (62'), Piotr Rykaczewski (90'+4) – Przemysław Brzozowski (66')

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Patryk Kempkowski, Tomasz Grzybowski, Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka (75' Radosław Szulc), Janusz Okuniewski (75' Damian Wyżlic), Filip Owczarek, Paweł Brzozowski, Szymon Bogdański (82' Kamil Okoniewicz), Artur Modrzewski (50' Karol Jakubowski), Piotr Rykaczewski


LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 1:2

Bramki:

Skład LIDER:

WYNIKI IX KOLEJKI

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 3:1

KS ZAMEK Kurzętnik – MKS Działdowo 2:2

KS ISKRA Narzym – KS GMINA Kozłowo 1:1

LZS CZARNI Rudzienice – KS RADOMNIAK Radomno 0:0

"C"

LKS WEL Lidzbark Welski – UKS ORZEŁ Ulnowo 6:2

LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 1:2


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 23 pkt. bramki 22:7

II LZS CZARNI Rudzienice 19 pkt. bramki 25:5

III GKS OSSA Biskupiec 19 pkt. bramki 21:9

IV MKS Działdowo 17 pkt. bramki 29:19

V KS ZAMEK Kurzętnik 16 pkt. bramki 21:16

VI LZS JORDAN Kazanice 14 pkt. bramki 27:16

VII KS GMINA Kozłowo 11 pkt. bramki 18:26

VIII LZS LIDER Złotowo 10 pkt. bramki 17:21

IX LKS WEL Lidzbark Welski 10 pkt. bramki 18:23

X KS ISKRA Narzym 6 pkt. bramki 10:28

XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 22:39

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 10:31

„B” KLASA


LZS Fijewo – LZS OSA Ząbrowo 3:1 (0:1)

Bramki: Kacper Rykaczewski (55’, 77’), Sylwester Rynkowski (60’) – Łukasz Olszewski (26’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Maciej Rykaczewski, Szymon Jankowski, Sebastian Drzewiński, Szymon Łożyński, Mariusz Szczepański, Tymoteusz Rudszewski, Sylwester Rynkowski (80’ Karol Rudnicki), Dawid Jańczyk (50’ Paweł Sadowski), Kacper Rykaczewski, Michał Szczepański


KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:4 (1:1)

Bramki: Maciej Kamiński (32’), Łukasz Malinowski (56’), Jacek Elgert (72’), Błażej Sławiński (90’) – Marek Wierzbowski (14’, 85’), Szymon Wroński (74’), Karol Józefowicz (90’+6)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek, Paweł Jaskulski, Bartosz Groszkowski, Łukasz Junkier (76’ Karol Józefowicz), Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski, Rafał Dembowski (80’ Bartosz Bilicki), Szymon Wroński, Kacper Pomoryn, Mateusz Golder (62’ Karol Kuczyński)


LZS HURAGAN Byszwałd – GKS MEWA Smykowo 0:4 (0:1)

Bramki: Łukasz Fortuna (36’, 54’), Mariusz Ignatjuk (56’), Cezary Kulesza (65’)

Skład HURAGAN: Tomasz Mazurowski – Andrzej Bukowski (70’ Miłosz Modrzewski), Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Filip Januszewski, Miłosz Rykaczewski (46’ Kacper Łukaszewski), Maciej Borkowski (50’ Mariusz Liszewski), Dominik Modrzewski (46’ Grzegorz Okuniewski), Damian Jarzyna, Daniel Osmański, Przemysław Mówiński 

WYNIKI IX KOLEJKI

LZS Fijewo – LZS OSA Ząbrowo 3:1

KS WEL Bratian – UKS ŻAK Jamielnik 0:0

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:4

LZS HURAGAN Byszwałd – GKS MEWA Smykowo 0:4

KS WICHER Gwiździny – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:0

GKS VEL Dąbrówno – LZS ZAMEK Szymbark 1:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 21 pkt. bramki 31:6

II LZS AVISTA Łążyn 21 pkt. bramki 27:11

III MLKS OLIMPIA Kisielice 19 pkt. bramki 27:13

IV KS Mroczno 18 pkt. bramki 33:20

V GKS MEWA Smykowo 18 pkt. bramki 17:8

VI UKS ŻAK Jamielnik 17 pkt. bramki 21:11

VII KS WEL Bratian 10 pkt. bramki 17:21

VIII LZS ZAMEK Szymbark 8 pkt. bramki 13:22

IX LZS Fijewo 7 pkt. bramki 10:33

X GKS VEL Dąbrówno 6 pkt. bramki 15:30

XI LZS OSA Ząbrowo 4 pkt. bramki 14:30

XII LZS HURAGAN Byszwałd 1 pkt. bramki 10:30

„C” KLASA


LZS OKS Omule – LZS Sampława 2:6 (1:3)

Bramki: Sylwester Dzik, Adrian Linkner – Wojciech Jurkiewicz (3), Leszek Wrzosek (2), Patryk Zdrojewski

LZS TORPEDA Rożental – LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 5:2 (2:2)

Bramki: Adam Januszewski (29’), Grzegorz Guzowski (37’, 69’), Tomasz Kopański (67’), Robert Marciniak (72’) – Marek Kamiński (11’), Damian Pelc (14’)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS Sampława 9 pkt. bramki 17:5

II LZS OKS Omule 9 pkt. bramki 27:15

III LZS TOREPDA Rożental 6 pkt. bramki 12:10

IV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 7:33

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol