UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1
  • 2

W środę 10 lipca 2019 r. WMZPN opublikował wstępny podział na klasy i grupy rozgrywkowe na sezon 2019/2020 w rozgrywkach seniorów, młodzieży i dzieci, od forBET IV ligi po skrzatów.


W rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN Gminę Lubawa reprezentować będzie pięć drużyn - LZS JORDAN Kazanice (klasa "A"), LZS LIDER Złotowo (klasa "A"), LZS Fijewo (klasa "B"), LZS AVISTA Łążyn (klasa "B") oraz LZS HURAGAN Byszwałd (klasa "B").

Dodatkowo LZS JORDAN Kazanice reprezentować będzie Gminę Lubawa w Wojewódzkim Pucharze Polski 2019/2020. W rundzie wstępnej 27.07.2019 r. o 17:00 w Kazanicach "biało-niebiescy" podejmą GKS Stawiguda.

 

GRUPA 4 - KLASA "A"
1.KS Gmina Kozłowo
2.GKS Ossa Biskupiec
3.MKS Działdowo
4.LZS OHI Frednowy
5.LZS Jordan Kazanice
6.KS Zamek Kurzętnik
7.LKS Wel Lidzbark Welski
8.KS Iskra Narzym
9.KS Radomniak Radomno
10.LZS Czarni Rudzienice
11.UKS Orzeł Ulnowo
12.LZS Lider Złotowo

GRUPA 4 - KLASA "B"
1.KS Wel Bratian
2.LZS Huragan Byszwałd
3.GKS VEL Dąbrówno
4.LZS Fijewo
5.KS Wicher Gwiździny
6.UKS Żak Jamielnik
7.MLKS Olimpia Kisielice
8.LZS Avista Łążyn
9.KS Mroczno
10.GKS Mewa Smykowo
11.LZS Zamek Szymbark
12.LZS Osa Ząbrowo
 
Po 19 lipca pojawią się wstęne terminarze rozgrywek.

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol