UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

    Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

      W niedzielę 11 sierpnia w wieku 68 lat odszedł na wieczną służbę do Pana Benedykt Czarnecki. Odszedł człowiek niepowtarzalny i wyjątkowy , który całe swoje życie ofiarował ludziom. Read More
  • 1

W dniach 19-23 czerwca 2019 r. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie zorganizowało wycieczkę do Zakopanego. W wyjeździe udział wzięło 45 miłośników polskich gór, którzy zakwaterowaniu zostali w Willi Klimek w Białym Dunajcu.

 

Uczestnicy w trakcie pobytu wzięli udział we mszy Świętej Bożego Ciała na Krzeptówkach, wjechali kolejką na Gubałówkę i Kasprowy Wierch, spłynęli Dunajcem na flisackiej tratwie, dwukrotnie udali się na termy. Nie zabrakło także wieczorków tanecznych z kapelą góralską. Oprócz atrakcji w okolicach Zakopanego grupa w drodze na południe Polski zatrzymała się w Wieliczce by zwiedzić kopalnię soli, z kolei w drodze do domu w Wadowicach oraz Kalwarii Zebrzydowskiej.


GZ LZS w Lubawie serdecznie dziękuje uczestnikom wycieczki za świetną zabawę przez cały wyjazd.Fotki: Rafał Czarnecki, Franciszek Puwalski

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol