UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

W dniach 19-23 czerwca 2019 r. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie zorganizowało wycieczkę do Zakopanego. W wyjeździe udział wzięło 45 miłośników polskich gór, którzy zakwaterowaniu zostali w Willi Klimek w Białym Dunajcu.

 

Uczestnicy w trakcie pobytu wzięli udział we mszy Świętej Bożego Ciała na Krzeptówkach, wjechali kolejką na Gubałówkę i Kasprowy Wierch, spłynęli Dunajcem na flisackiej tratwie, dwukrotnie udali się na termy. Nie zabrakło także wieczorków tanecznych z kapelą góralską. Oprócz atrakcji w okolicach Zakopanego grupa w drodze na południe Polski zatrzymała się w Wieliczce by zwiedzić kopalnię soli, z kolei w drodze do domu w Wadowicach oraz Kalwarii Zebrzydowskiej.


GZ LZS w Lubawie serdecznie dziękuje uczestnikom wycieczki za świetną zabawę przez cały wyjazd.Fotki: Rafał Czarnecki, Franciszek Puwalski

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol