UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

We wtorek 18 czerwca 2019 r. na stadionie GKS LZS Wikielec rozegrano Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2004 i młodsze. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – GKS LZS Wikielec, Gmina Działdowo oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa).

 

Wyniki:

GKS LZS Wikielec (Gmina Iława) – Burkat (Gmina Działdowo) 0:0

SP Prątnica (Gmina Lubawa) – Burkat (Gmina Działdowo) 1:3 (bramka SP Prątnica – Zuzanna Jaskulska)

SP Prątnica (Gmina Lubawa) – GKS LZS Wikielec 1:2 (bramka SP Prątnica – Zuzanna Jaskulska)

 

Klasyfikacja końcowa:

I Burkat (Gmina Działdowo) 4 pkt. bramki 3:1

II GKS LZS Wikielec (Gmina Iława) 4 pkt. bramki 2:1

III SP Prątnica (Gmina Lubawa) 0 pkt. bramki 2:5


Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa)
- Natalia Mieczkowska, Oliwia Zasuwa, Patrycja Klejna, Klaudia Szymańska, Julia Bukowska, Lena Kopistecka, Wiktoria Rozwadowska, Karolina Derkowska, Sandra Zasuwa, Klaudia Kupniewska, Zuzanna Bukowska, Wiktoria Chechłowska, Lena Weinar (wszystkie SP Prątnica), Anna Karbowska, Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo). Opiekun – Mateusz Senkowski.  


Fotki: SP Prątnica

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol