UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

  We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

W poniedziałek 17 czerwca 2019 r. na stadionie miejskim w Reszlu rozegrano Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2004 i młodsi. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – Gmina Reszel, MLKS CZARNI Olecko oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa).

 


Wyniki:

MLKS CZARNI Olecko – Gmina Reszel 5:0

MLKS CZARNI Olecko – SP Prątnica (Gmina Lubawa) 3:0

SP Prątnica (Gmina Lubawa) – Gmina Reszel 2:2 (bramki SP Prątnica – Maciej Górski, Robert Kowalkowski).

 

Klasyfikacja końcowa:

I MLKS CZARNI Olecko 6 pkt. bramki 8:0

II SP Prątnica (Gmina Lubawa) 1 pkt. bramki 2:5

III Gmina Reszel 1 pkt. bramki 2:7


Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa)
- Kozicki Tomasz, Kowalkowski Sebastian, Pruchniewski Kamil, Jakubowski Bartosz, Marszelewski Rafał, Zakrzewski Antoni, Kuczyński Dawid (wszyscy SP Prątnica), Górski Maciej, Frankiewicz Łukasz, Maliszewski Marcel (SP Kazanice), Chyrzyński Igor (SP Rumienica), Kowalkowski Robert, Maj Kamil (SP Tuszewo), Fafiński Paweł (SP Złotowo). Opiekunowie – Dariusz Liberacki oraz Karol Malinowski.


Fotki: SP Prątnica

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol