UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

  XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • 1
 • 2

Herb Gmina Lubawa             97069 300x298            Logo GZ LZS

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Złotowie, Szkoła Podstawowa w Złotowie, Jednostka OSP w Złotowie oraz Koło LZS LIDER Złotowo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Gminnym Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich. Zawody odbędą się w niedzielę 21.07.2019 r. start 14:30 na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie.

 

Celem imprezy jest integracja i aktywizacja społeczności poszczególnych sołectw, zwiększenie aktywności mieszkańców Gminy Lubawa, podniesienie sprawności fizycznej oraz wyłonienie najlepszego sportowo sołectwa w Gminie Lubawa.


Zawodnicy rywalizować będą w 8 konkurencjach: rzut lotką do tarczy, rzut lotką do tarczy + strzał na bramkę, konkurencja rodzinna, podnoszenie odważnika, bieg na nartach, picie mleka przez słomkę na czas, kobieta też potrafi (wbijanie gwoździ) oraz mężczyzna też potrafi (skoki przez skakankę).

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol