UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2

 

We wtorek 11 czerwca 2019 r. na boisku sportowym w Smykówku (Gmina Ostróda) odbył się półfinał wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2019” Rocznik 2004 i młodsi. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – Gmina Ostróda, SP Prątnica (Gmina Lubawa) oraz Gmina Iłowo-Osada.

 


Wyniki:

SP Prątnica – Gmina Ostróda 7:0
Bramki: Kami Maj (2), Maciej Górski (3), Robert Kowalkowski (1), Igor Chyrzyński (1)

Gmina Ostróda – Gmina Iłowo 1:3

SP Prątnica – Gmina Iłowo-Osada 5:0
Bramki: Maciej Górski (2), Paweł Fafiński (1), Kamil Maj (1), Sebastian Kowalkowski (1)


Klasyfikacja końcowa:

I SP Prątnica (Gmina Lubawa) 6 pkt. bramki 12:0

II Gmina Iłowo 3 pkt. bramki 3:6

III Gmina Ostróda 0 pkt.  bramki 1:10


Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa):
Kozicki Tomasz, Kowalkowski Sebastian, Kirszkiewicz Bartosz, Pruchniewski Kamil, Jakubowski Bartosz, Marszelewski Rafał, Zakrzewski Antoni, Kuczyński Dawid (wszyscy SP Prątnica), Górski Maciej, Frankiewicz Łukasz, Maliszewski Marcel (SP Kazanice), Chyrzyński Igor (SP Rumienica), Kowalkowski Robert, Maj Kamil (SP Tuszewo), Fafiński Paweł (SP Złotowo)


Finał Wojewódzki odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2019 r. na stadionie miejskim w Reszlu. O tytuł Mistrzów Województwa powalczą Gmina Reszel, MLKS CZARNI Olecko oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa).


Foto - SP Prątnica

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol