UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Wojewódzki Puchar Polski - runda wstępna

  Dziś (29.06.2020 r.) o godzinie 13:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski 2020/2021. Gminę Lubawa w rundzie wstępnej reprezentować będą LZS JORDAN Kazanice (zmierzy się z MLKS MOTOR Lubawa II), LZS AVISTA Łążyn (zmierzy się z LZS Frednowy) oraz PFT Drewneks Sampława (rywal KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie). Spotkania rundy wstępnej zaplanowano na 18 lipca 2020 r. Read More
 • Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Wstępna organizacja rozgrywek sezonu 2020/21

  Zarząd WMZPN na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 roku zatwierdził wstępną organizację rozgrywek seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych na sezon 2020/21. Rozgrywki sezonu 2020/21 rozpoczynamy 18 lipca 2020 roku meczami rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rozgrywki ligowe poszczególnych klas rozgrywkowych startują od 1 sierpnia w forBET IV lidze do początku września w rozgrywkach dziecięcych. Read More
 • 1
 • 2

Dnia 4 czerwca na Orliku w Samborowie rozegrana została runda eliminacyjna wojewódzkiego turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2019” rocznik 2006 i młodsi. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, drużyny reprezentujące gminy: Lubawa, Iława, Ostróda i Morąg.  Gminę Lubawa reprezentowała Szkoła Podstawowa w Grabowie – Wałdykach. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą” 2x10 minut.

 


Wyniki:

Gmina Lubawa – Gmina Ostróda 2 : 2

Gmina Iława – Gmina Morąg 7 : 1

Gmina Ostróda – Gmina Morąg 3 : 1

Gmina Lubawa – Gmina Iława 5 : 2

Gmina Iława – Gmina Ostróda 0 : 4

Gmina Morąg – Gmina Lubawa 0 : 7


Końcowa klasyfikacja:

I - Gmina Lubawa 7 pkt. bramki 14:4

II -  Gmina Ostróda 7 pkt. bramki 9:3

III - Gmina Iława 3 pkt. bramki 9:10

IV - Gmina Morąg 0 pkt. bramki 2:17


Skład drużyny:

Krużewski Piotr, Kamiński Kacper, Rafiński Paweł, Grubalski Mateusz, Grubalski Samuel, Mianecki Jakub, Guzowski Mateusz, Krużewski Maciej, Rykaczewski Dominik (wszyscy SP Grabowo - Wałdyki), Jakubowski Bartosz (SP Prątnica)

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol