Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

W niedzielę 11 sierpnia w wieku 68 lat odszedł na wieczną służbę do Pana Benedykt Czarnecki. Odszedł człowiek niepowtarzalny i wyjątkowy , który całe swoje życie ofiarował ludziom. Read More

Dnia 4 czerwca na Orliku w Samborowie rozegrana została runda eliminacyjna wojewódzkiego turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2019” rocznik 2006 i młodsi. Do sportowej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, drużyny reprezentujące gminy: Lubawa, Iława, Ostróda i Morąg.  Gminę Lubawa reprezentowała Szkoła Podstawowa w Grabowie – Wałdykach. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą” 2x10 minut.

Wyniki:

Gmina Lubawa – Gmina Ostróda 2 : 2

Gmina Iława – Gmina Morąg 7 : 1

Gmina Ostróda – Gmina Morąg 3 : 1

Gmina Lubawa – Gmina Iława 5 : 2

Gmina Iława – Gmina Ostróda 0 : 4

Gmina Morąg – Gmina Lubawa 0 : 7

Końcowa klasyfikacja:

I - Gmina Lubawa 7 pkt. bramki 14:4

II -  Gmina Ostróda 7 pkt. bramki 9:3

III - Gmina Iława 3 pkt. bramki 9:10

IV - Gmina Morąg 0 pkt. bramki 2:17