UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • 60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

    60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

    W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe. Read More
  • MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

    MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

      W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono eliminacje rejonowe Mistrzostw Województwa LZS w siatkówce mężczyzn 2019. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – KS CONSTRACT, Gmina Kozłowo oraz UKS ŻAK Jamielnik.   Read More
  • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

W najbliższy weekend 06-07 kwietnia 2019 r. rozgrywki zainaugurują po zimowej przerwie zawodnicy zespołów biorących udział w klasie „A” i „B”. W przerwie między rundami zespoły z Gminy Lubawa rozegrały kilkanaście gier kontrolnych oraz dokonały roszad w składach.


W pierwszej wiosennej kolejce wszystkie drużyny z Gminy Lubawa rozegrają swoje spotkania w sobotę – LZS Fijewo podejmie w Parku w Fijewie o 16:00 LZS ZAMEK Szymbark, LIDER Złotowo zagra w Iłowie z POLONIĄ (start 16:00), JORDAN Kazanice rywalizować będzie w Bielicach z OSSĄ Biskupiec (start 16:00) z kolei AVISTA Łążyn w Działdowie spróbuje „urwać” punkty liderowi klasy „B” STARTOWI Działdowo (start 17:00).

 

Wyniki gier kontrolnych oraz wykaz transferów:


LZS LIDER Złotowo

Sparingi

LZS LIDER Złotowo – GKS ISKRA Smykówko 5:9 (bramki LIDER – Dawid Mederski, Mateusz Żmijewski, Dawid Dąbrowski, Dominik Kempkowski, Łukasz Licznerski)

LZS LIDER Złotowo – LZS AVISTA Łążyn 9:2 (bramki LIDER – Jarosław Szulc (2), Dawid Dąbrowski (2), Mateusz Żmijewski, Adrian Jakubowski, Dominik Kempkowski, Łukasz Mróz, Dawid Mederski)

LZS LIDER Złotowo – KS WICHER Gwiździny 5:0 (bramki LIDER – Adrian Jakubowski, Łukasz Mróz, Łukasz Licznerski, Adrian Mederski, Mateusz Żmijewski)

LZS LIDER Złotowo – LZS JORDAN Kazanice 2:1 (bramki LIDER – Jarosław Szulc (2))

Przybyli:

Jarosław Szulc (z MLKS MOTOR Lubawa), Marek Nastachowski (z LZS AVISTA Łążyn), Adrian Jakubowski (z MLKS MOTOR Lubawa), Krystian Kozłowski (z MLKS MOTOR Lubawa), Krzysztof Kozłowski (z MLKS MOTOR Lubawa), Artur Zelma (z LZS AVISTA Łążyn)

Odeszli:

Piotr Karbowski oraz Łukasz Lewalski


LZS JORDAN Kazanice

Sparingi:

LZS JORDAN Kazanice – MLKS OLIMPIA Kisielice 4:1 (bramki JORDAN – Piotr Rykaczewski (2), Artur Modrzewski, Paweł Brzozowski

LZS JORDAN Kazanice – LZS ZAMEK Szymbark 4:1 (bramki JORDAN – Piotr Rykaczewski (2), Janusz Okuniewski, Filip Owczarek)

LZS JORDAN Kazanice – GKS ISKRA Smykówko 8:1 (bramki JORDAN – Janusz Okuniewski (2), Krystian Opałka, Tomasz Grzybowski, Piotr Rykaczewski, Kamil Okoniewicz, Filip Owczarek, Szymon Bogdański)

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 4:3 (bramki JORDAN – Paweł Brzozowski, Marcin Frankiewicz, Krystian Opałka, Piotr Rykaczewski)

LZS JORDAN Kazanice  - LZS LIDER Złotowo 1:2 (bramka JORDAN – Piotr Rykaczewski)

LZS JORDAN Kazanice – MLKS MOTOR Lubawa 1:2 (bramka JORDAN – Piotr Rykaczewski)

Przybyli:

Patryk Kempkowski (z LZS AVISTA Łążyn), Szymon Bogdański, Janusz Okuniewski (obaj ostatnio TAF Toruń – futsal)

Odeszli:

Karol Zaręba (koniec wypożyczenia)


LZS AVISTA Łążyn

Sparingi

LZS AVISTA Łążyn – LZS HURAGAN Byszwałd 4:0 (bramki AVISTA – Marek Wierzbowski (3), Patryk Kempkowski)

LZS AVISTA Łążyn – LZS LIDER Złotowo 2:9 (bramki AVISTA – Marek Wierzbowski, Rafał Rynkowski)

LZS AVISTA Łążyn – LKS WEL Lidzbark Welski 2:4 (bramki AVISTA – Szymon Wroński (2))

LZS AVISTA Łążyn – KS ISKRA Narzym 2:6 (bramki AVISTA – Szymon Wroński (2))

Przybyli:

Wroński Szymon, Groszkowski Bartosz, Senkowski Paweł (wznowił), Dudek Rafał (ostatnio KS ZAMEK Kurzętnik), Wyżlic Mateusz (ostatnio GSKF ORISTO Montowo), Kowalski Mateusz,  Golder Mateusz (ostatnio LZS LIDER Złotowo), Daniel  Malinowski (ostatnio MLKS MOTOR Lubawa)

Odeszli:

Kempkowski Patryk (do LZS JORDAN Kazanice)


LZS Fijewo

LZS Fijewo - KS WEL Bratian 7:5
LZS Fijewo - UKS ŻAK Jamielnik 4:1
LZS Fijewo - MLKS OLIMPIA Kisielice 2:4
LZS Fijewo - KS ZAMEK Kurzętnik 1:3
Przybyli:
---

Odeszli:

---

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol