UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • 60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

  60 Edycja Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn - półfinał wojewódzki (Susz, 19.05.2019 r.)

  W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe. Read More
 • MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

  MW LZS w siatkówce mężczyzn 2019 - eliminacje rejonowe (Złotowo, 27.04.2019 r.)

    W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono eliminacje rejonowe Mistrzostw Województwa LZS w siatkówce mężczyzn 2019. W zawodach udział wzięły trzy drużyny – KS CONSTRACT, Gmina Kozłowo oraz UKS ŻAK Jamielnik.   Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W sobotę 30 marca 2019 r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.  Celem Igrzysk była popularyzacja kultury fizycznej na wsi, aktywizacja działalności sportowo-rekreacyjnej i organizacyjnej podstawowych organizacji Zrzeszenia LZS oraz ocena działalności sportowo-organizacyjnej gmin. Do sportowej rywalizacji przystąpili reprezentanci ośmiu gmin z terenu województwa.

 

W zawodach udział wzięli m.in. Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa. Lokalny samorząd reprezentowali także – Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej), Mariusz Kowalkowski (III miejsce – Trójbój kadry samorządowej), Joanna Chrobak (Trójbój kadry samorządowej), Tomasz Golder (Trójbój kadry samorządowej), Patrycja Golder (tenis stołowy), Michał Surdykowski (II miejsce – tenis stołowy), Iwona Dudek (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (III miejsce – warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby), Sławomir Łukaszewski (III miejsce –podnoszenie odważnika), Rafał Chyrzyński (podnoszenie odważnika), rodzina Licznerskich (II miejsce – bocci), Daria Zawadzka (III miejsce – strzelanie z karabinu pneumatycznego), Adam Kotewicz (III miejsce – strzelanie z karabinu pneumatycznego), Henryk Dreszler (brydż sportowy), Leszek Michorowski (brydż sportowy), rodzina Chyrzyńskich (I miejsce – konkurencja rodzinna) i Marianna Puwalska, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Rafiński Stefan (czwórbój rekreacyjny seniorów).


W punktacji generalnej Igrzysk Gmina Lubawa uplasowała się na III pozycji (377 pkt.). Wygrali reprezentanci Gminy Ostróda (413 pkt.), II miejsce zajęła Gmina Iława (399 pkt.).

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol