UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

    Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

      W niedzielę 11 sierpnia w wieku 68 lat odszedł na wieczną służbę do Pana Benedykt Czarnecki. Odszedł człowiek niepowtarzalny i wyjątkowy , który całe swoje życie ofiarował ludziom. Read More
  • 1

 

W sobotę 30 marca 2019 r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.  Celem Igrzysk była popularyzacja kultury fizycznej na wsi, aktywizacja działalności sportowo-rekreacyjnej i organizacyjnej podstawowych organizacji Zrzeszenia LZS oraz ocena działalności sportowo-organizacyjnej gmin. Do sportowej rywalizacji przystąpili reprezentanci ośmiu gmin z terenu województwa.

 

W zawodach udział wzięli m.in. Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa. Lokalny samorząd reprezentowali także – Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej), Mariusz Kowalkowski (III miejsce – Trójbój kadry samorządowej), Joanna Chrobak (Trójbój kadry samorządowej), Tomasz Golder (Trójbój kadry samorządowej), Patrycja Golder (tenis stołowy), Michał Surdykowski (II miejsce – tenis stołowy), Iwona Dudek (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (III miejsce – warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby), Sławomir Łukaszewski (III miejsce –podnoszenie odważnika), Rafał Chyrzyński (podnoszenie odważnika), rodzina Licznerskich (II miejsce – bocci), Daria Zawadzka (III miejsce – strzelanie z karabinu pneumatycznego), Adam Kotewicz (III miejsce – strzelanie z karabinu pneumatycznego), Henryk Dreszler (brydż sportowy), Leszek Michorowski (brydż sportowy), rodzina Chyrzyńskich (I miejsce – konkurencja rodzinna) i Marianna Puwalska, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Rafiński Stefan (czwórbój rekreacyjny seniorów).


W punktacji generalnej Igrzysk Gmina Lubawa uplasowała się na III pozycji (377 pkt.). Wygrali reprezentanci Gminy Ostróda (413 pkt.), II miejsce zajęła Gmina Iława (399 pkt.).

 

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol