UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TERMINARZ ROZGRYWEK

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TERMINARZ ROZGRYWEK

      W środę 07 listopada 2018 r. w siedzibie LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które rywalizować będą w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

    Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

      W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

Za nami kolejna dawka piłkarskim emocji. Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy JORDANA Kazanice, którzy pokonali na wyjeździe KS Mroczno. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Fijewo – Kisielice. Porażek doznali gracze LIDERA oraz AVISTY. W Gminnej klasie „C” w meczu na szczycie HURAGAN lepszy od PRĄTNICZANKI.

 

 

„A” KLASA

KS Mroczno – LZS JORDAN Kazanice 0:2 (0:0)

Bramki: Artur Modrzewski (46'), Krystian Opałka (75')

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski, Arkadiusz Michałowski, Szymon Nojman, Mateusz Górski (85' Dawid Gajewski), Tomasz Grzybowski (63' Paweł Brzozowski), Przemysław Gerka (75' Marcin Szulc), Filip Owczarek, Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (70' Marcin Frankiewicz), Krystian Opałka (80' Piotr Laskowski)


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 2:0 (1:0)

Bramki: Rafał Wiśniewski (43', 90+4')

Skład LIDER: Piotr Kowalski - Piotr Kraśnicki, Cezary Sadowski (56' Łukasz Szechlicki), Piotr Karbowski, Dawid Dąbrowski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński, Łukasz Lewalski, Ariel Zasuwa, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski


WYNIKI IX KOLEJKI

KS ISKRA Narzym – LZS OHI Frednowy 4:2

KS Mroczno – LZS JORDAN Kazanice 0:2

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 2:0

LZS CZARNI Rudzienice – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:1

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OSA Ząbrowo 1:1

GKS POLONIA Iłowo – GKS OSSA Biskupiec 3:0


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 22 pkt. bramki 24:9

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 20 pkt. bramki 23:11

III GKS POLONIA Iłowo 19 pkt. bramki 18:6

IV LKS WEL Lidzbark Welski 14 pkt. bramki 15:9

V GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 15:13

VI LZS OHI Frednowy 13 pkt. bramki 18:20

VII KS ZAMEK Kurzętnik 13 pkt. bramki 16:16

VIII LZS JORDAN Kazanice 12 pkt. bramki 18:16

IX LZS LIDER Złotowo 10 pkt. bramki 24:19

X KS ISKRA Narzym 8 pkt. bramki 15:20

XI KS Mroczno 7 pkt. bramki 9:22

XII LZS OSA Ząbrowo 1 pkt. bramki 6:40


„B” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – OKS SOKÓŁ II Ostróda 4:8 (2:2)

Bramki: Łukasz Junkier (6’), Patryk Kempkowski (16’), Karol Józefowicz (84’), Jakub Baczewski (90’+1) – Dawid Pietkiewicz (31’, 88’), Mateusz Broź (32’, 56’, 87’), Adrian Bieńkowski (47’, 54’), Maciej Mikołajczyk (79’)

Skład AVISTA: Adrian Kowalski – Mariusz Kowalkowski, Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski (46’ Rafał Dembowski), Bartosz Bilicki, Karol Kuczyński (86’ Paweł Jagielski), Maksymilian Zakrzewski (46’ Waldemar Weinar), Karol Józefowicz, Jakub Baczewski, Patryk Kempkowski, Piotr Budziński


LZS Fijewo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:2 (1:0)

Bramki: Łukasz Mazurek (17’), Karol Jakubowski (84’) – Rafał Uschpelkat (78’), Patryk Napierski (82’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Jakubowski (43’ Karol Jakubowski), Rafał Borkowski, Radosław Gajewski, Paweł Gerka, Przemysław Borkowski, Patryk Gorzka, Tymoteusz Rudszewski, Michał Szczepański (46’ Daniel Osmański), Daniel Karczewski, Łukasz Mazurek  


WYNIKI IX KOLEJKI

KS WEL Bratian – GKS MEWA Smykowo 0:1

MKS Działdowo – GKS ISKRA Smykówko 4:1

LZS Fijewo – MLKS OLIMPIA Kisielice 2:2

LZS AVISTA Łążyn – OKS SOKÓŁ II Ostróda 4:8

KS WICHER Gwiździny – UKS ŻAK Jamielnik 8:1

LZS ZAMEK Szymbark – MKS START II Nidzica 3:0


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 25 pkt. bramki 37:6

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 22 pkt. bramki 35:8

III GKS ISKRA Smykówko 21 pkt. bramki 23:13

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 19 pkt. bramki 38:11

V KS WICHER Gwiździny 18 pkt. bramki 32:13

VI LZS Fijewo 14 pkt. bramki 18:20

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 14:23

VIII LZS AVISTA Łążyn 7 pkt. bramki 22:30

IX LZS ZAMEK Szymbark 7 pkt. bramki 10:23

X MKS START II Nidzica 7 pkt. bramki 14:39

XI UKS ŻAK Jamielnik 5 pkt. bramki 12:33

XII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 7:43


„C” KLASA

LZS MAKRODACH Rumienica – LZS Sampława 7:3 (5:0)

Bramki: Szymon Wroński (3), Bartek Olszewski (1), Cezary Chorzelewski (1), Michał Bielecki (1), Dariusz Rozwadowski (1) – Andrzej Kosek (2), Jakub Stawiarski (1)


LZS DRWĘCA Zielkowo – LZS ORZEŁ Grabowo 3:0 (w)


LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – LZS HURAGAN Byszwałd 0:4

Bramki: Janusz Okuniewski (3), Adam Węglewski (1)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS HURAGAN Byszwałd 3 9 pkt. bramki 12:3

II LZS MAKRODACH Rumienica 4 9 pkt. bramki 20:8

III LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 4 9 pkt. bramki 10:9

IV ZUH ANDRZEJ Zadroga 3 6 pkt. bramki 6:10

V LZS DRWĘCA Zielkowo 4 3 pkt. bramki 6:8

VI LZS ORZEŁ Grabowo 3 0 pkt. bramki 2:9

VII LZS Sampława 3 0 pkt. bramki 5:14

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol