UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 Logo GZ LZS

W poniedziałek 24 września 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Zielkowie odbyło się zebranie mające na celu wybór władz reaktywowanego koła LZS DRWĘCA Zielkowo.

 

W spotkaniu udział wzięli Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, sołtys wsi Zielkowo Zbigniew Trzeszewski, pracownicy biura LZS Lubawa oraz członkowie reaktywowanego koła.


Zebranie otworzył sołtys wsi Zbigniew Trzeszewski, którego przybyli na zebranie jednogłośnie wybrali na Przewodniczącego Zebrania.


Po przeprowadzonej dyskusji na temat funkcjonowania koła i planach na przyszłość (ustalono m.in. że od rundy wiosennej klasy „C” zespół rozgrywać będzie mecze w roli gospodarza na boisku sportowym w Rożentalu) przystąpiono do wyboru władz.

Zarząd Koła LZS DRWĘCA Zielkowo:

 1. Wyżlic Wojciech – Przewodniczący
 2. Porębski Damian – Z-ca Przewodniczącego
 3. Szulc Kamil – Sekretarz
 4. Dymkowski Adrian – Skarbnik
 5. Pietrzak Rafał – Gospodarczy


Komisja Rewizyjna Koła LZS DRWĘCA Zielkowo:

 1. Drzymalski Łukasz – Przewodniczący
 2. Draszewski Dominik – Sekretarz

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol