UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

W sobotę 08 września 2018 r. na poziomie klasy „A” w derbach Gminy Lubawa JORDAN Kazanice pokonał LIDER Złotowo 3:0. W klasie „B” porażki AVISTY i Fijewa. Wystartowała również Gminna Klasa „C”. Pierwszym liderem tabeli został MAKRODACH Rumienica, który pewnie 9:1 pokonał ZUH ANDRZEJ Zadroga.

 

 

„A” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – LZS LIDER Złotowo 3:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Górski (34'), Kamil Okoniewicz (69'), Karol Zaręba (88')

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski - Łukasz Graduszewski (65' Marcin Szulc), Arkadiusz Michałowski (70' Dawid Rafiński), Dawid Gajewski, Szymon Nojman, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Piotr Rykaczewski (88' Krystian Opałka), Mateusz Górski (65' Kamil Okoniewicz), Filip Owczarek, Artur Modrzewski (80' Karol Zaręba)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Piotr Kraśnicki, Piotr Karbowski, Dawid Dąbrowski, Mateusz Erdman, Robert Kaczyński (89’ Łukasz Szechlicki), Adrian Linkner (83’ Łukasz Lewalski), Ariel Zasuwa (46’ Dawid Mederski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Adrian Mederski


WYNIKI IV KOLEJKI

GKS OSSA Biskupiec – LZS CZARNI Rudzienice 1:3

GKS POLONIA Iłowo – LKS WEL Lidzbark Welski 0:0

LZS JORDAN Kazanice – LZS LIDER Złotowo 3:0

LZS OHI Frednowy – LZS OSA Ząbrowo 5:1

GKS GRUNWALD Gierzwałd – KS Mroczno 5:1

KS ISKRA Narzym – KS ZAMEK Kurzętnik 1:4


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 12 pkt. bramki 15:5

II LZS CZARNI Rudzienice 10 pkt. bramki 10:4

III GKS POLONIA Iłowo 8 pkt. bramki 7:3

IV LKS WEL Lidzbark Welski 8 pkt. bramki 6:2

V KS ZAMEK Kurzętnik 7 pkt. bramki 9:6                    

VI LZS LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 9:6

VII LZS JORDAN Kazanice 6 pkt. bramki 9:7

VIII LZS OHI Frednowy 6 pkt. bramki 8:9

IX GKS OSSA Biskupiec 3 pkt. bramki 6:8

X KS ISKRA Narzym 3 pkt. bramki 7:10

XI LZS OSA Ząbrowo 0 pkt. bramki 3:16

XII KS Mroczno 0 pkt. bramki 1:14

„B” KLASA


KS WICHER Gwiździny – LZS Fijewo 5:1

Bramki:

Skład Fijewo: 


GKS ISKRA Smykówko – LZS AVISTA Łążyn 5:2

Bramki:

Skład AVISTA:


WYNIKI IV KOLEJKI

KS WEL Bratian – LZS ZAMEK Szymbark 3:1

GKS MEWA Smykowo – MKS Działdowo 0:6

UKS ŻAK Jamielnik – MKS START II Nidzica 3:3

GKS ISKRA Smykówko – LZS AVISTA Łążyn 5:2

KS WICHER Gwiździny – LZS Fijewo 5:1

OKS SOKÓŁ II Ostróda – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 12 pkt. bramki 18:3

II MLKS OLIMPIA Kisielice 12 pkt. bramki 17:4

III OKS SOKÓŁ II Ostróda 9 pkt. bramki 10:2

IV KS WICHER Gwiździny 9 pkt. bramki 12:5

V GKS ISKRA Smykówko 9 pkt. bramki 11:7

VI MKS START II Nidzica 7 pkt. bramki 12:7

VII LZS Fijewo 4 pkt. bramki 7:10

VIII LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 6:11

IX KS WEL Bratian 3 pkt. bramki 8:14

X UKS ŻAK Jamielnik 1 pkt. bramki 6:13

XI LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt. bramki 2:11

XII GKS MEWA Smykowo 0 pkt. bramki 2:24

„C” KLASA


LZS DRWĘCA Zielkowo – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 2:4 (1:3)

Bramki: Rafał Dymkowski (1), Rafał Pietrzak (1) – Kacper Rykaczewski (2), Patryk Ewertowski (1), Kamil Kamiński (1)


LZS Sampława – LZS HURAGAN Byszwałd 1:4 (1:2)

Bramki: Krzysztof Kozłowski (1) – Szymon Bogdański (3), Damian Jarzyna (1)


ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS MAKRODACH Rumienica 1:9 (0:2)

Bramki: Marcin Januszewski (71') - Szymon Wroński (18', 85'), Damian Pankowski (40', 75', 80'), Dawid Zieliński (46'), Dariusz Rozwadowski (83'), Michał Bielecki (87'), Paweł Bieniaszewski (89')


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS MAKRODACH Rumienica 1 3 pkt. bramki 9:1

II LZS HURAGAN Byszwałd 1 3 pkt. bramki 4:1

III LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 1 3 pkt. bramki 4:2

IV LZS ORZEŁ Grabowo 0 0 bramki 0:0

V LZS DRWĘCA Zielkowo 0 pkt. bramki 2:4

VI LZS Sampława 0 pkt. bramki 1:4

VII ZUH ANDRZEJ Zadroga 0 pkt. bramki 1:9

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol