UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

Za nami kolejne piłkarskie emocje. W klasie „A” pewne zwycięstwo LIDERA Złotowo i porażka JORDANA Kazanice. W derbach Gminy Lubawa na poziomie klasy „B” lepszy LZS Fijewo.

 

„A” KLASA


LZS LIDER Złotowo – LZS OHI Frednowy 6:0 (2:0)

Bramka: Adrian Mederski (12’, 40’), Robert Kaczyński (69’, 90’+3), Mariusz Markuszewski (88’), Dawid Dąbrowski (90’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Piotr Kraśnicki (75’ Ariel Zasuwa), Piotr Karbowski (65’ Robert Kaczyński), Dawid Mederski (80’ Mateusz Erdman), Dawid  Dąbrowski, Łukasz Licznerski (55’ Cezary Sadowski), Łukasz Lewalski (46’ Adrian Linkner), Mateusz Żmijewski, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (70’ Mariusz Markuszewski), Adrian Mederski


LZS JORDAN Kazanice – GKS GRUNWALD Gierzwałd 3:4 (1:3)

Bramki: Piotr Rykaczewski (41' – rzut karny, 89' – rzut karny), Filip Owczarek (57') - Sebastian Skolimowski (5', 24'), Mateusz Pyrek (7'), Mateusz Kruszewski (61')

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski - Łukasz Graduszewski (75' Marcin Szulc), Arkadiusz Michałowski, Szymon Nojman, Mateusz Górski (70' Dawid Gajewski), Tomasz Grzybowski, Maciej Jurkiewicz (70' Dawid Rafiński), Filip Owczarek (70' Kamil Okoniewicz), Piotr Rykaczewski, Artur Modrzewski (80' Marcin Frankiewicz), Jakub Chełkowski (70' Krystian Opałka)


WYNIKI III KOLEJKI

LZS CZARNI Rudzienice – GKS POLONIA Iłowo 1:1

LZS OSA Ząbrowo – GKS OSSA Biskupiec 1:5

KS ZAMEK Kurzętnik – KS Mroczno 3:0

LKS WEL Lidzbark Welski – KS ISKRA Narzym 2:1

LZS LIDER Złotowo – LZS OHI Frednowy 6:0

LZS JORDAN Kazanice – GKS GRUNWALD Gierzwałd 3:4


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 9 pkt. bramki 10:4

II LZS CZARNI Rudzienice 7 pkt. bramki 7:3

III LKS WEL Lidzbark Welski 7 pkt. bramki 6:2

IV LZS LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 9:3

V GKS POLONIA Iłowo*** 4 pkt. bramki 4:3

VI KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. bramki 5:5

VII LZS OHI Frednowy 3 pkt. bramki 3:8

VIII LZS JORDAN Kazanice 3 pkt. bramki 6:7

IX KS ISKRA Narzym 3 pkt. bramki 6:6

X GKS OSSA Biskupiec 3 pkt. bramki 5:5

XI LZS OSA Ząbrowo*** 0 pkt. bramki 2:8

XII KS Mroczno 0 pkt. bramki 0:9

*** mecz mniej


„B” KLASA


LZS Fijewo – LZS AVISTA Łążyn 3:1 (2:1)

Bramki: Łukasz Mazurek (4’), Daniel Osmański (18’), Sebastian Karczewski (85’) – Rafał Rynkowski (45’)

Skład Fijewo: Szymon Wardowski (46’ Rafał Raduszewski) – Rafał Borkowski (58’ Sebastian Karczewski), Maciej Rykaczewski (35’ Łukasz Zakrzewski), Radosław Gajewski, Daniel Osmański, Patryk Gorzka (73’ Paweł Jakubowski), Tymoteusz Rudszewski, Paweł Gerka, Arkadiusz Borkowski (46’ Daniel Karczewski), Łukasz Mazurek (65’ Grzegorz Tomaszewski), Karol Jakubowski

Skład AVISTA:  Adrian Kowalski (46’ Karol Mergalski) – Krzysztof Marchelek (90’ Paweł Jagielski), Mateusz Wiśniewski (20’ Maksymilian Zakrzewski), Łukasz Junkier, Rafał Rynkowski (72’ Rafał Dembowski), Bartosz Bilicki, Damian Golder (61’ Piotr Budziński), Konrad Weinar, Patryk Kempkowski, Miłosz Krajewski, Jakub Baczewski


WYNIKI III KOLEJKI

MLKS OLIMPIA Kisielice – UKS ŻAK Jamielnik 5:1

KS WEL Bratian – MKS Działdowo 2:6

LZS Fijewo – LZS AVISTA Łążyn 3:1

LZS ZAMEK Szymbark – KS WICHER Gwiździny 0:4

OKS SOKÓŁ II Ostróda – GKS ISKRA Smykówko 2:0

MKS START II Nidzica – GKS MEWA Smykowo 5:0


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MLKS OLIMPIA Kisielice 9 pkt. bramki 16:4

II MKS Działdowo 9 pkt. bramki 12:3

III OKS SOKÓŁ II Ostróda 9 pkt. bramki 10:1

IV KS WICHER Gwiździny 6 pkt. bramki 7:4

V MKS START II Nidzica 6 pkt. bramki 9:4

VI GKS ISKRA Smykówko 6 pkt. bramki 6:5

VII LZS Fijewo 4 pkt. bramki 6:5

VIII LZS AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 4:6

IX LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt. bramki 1:8

X UKS ŻAK Jamielnik 0 pkt. bramki 3:10

XI KS WEL Bratian 0 pkt. bramki 5:13

XII GKS MEWA Smykowo 0 pkt. bramki 2:18

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol