UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

  MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W dniach 04-08 lipca 2018 r. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie było organizatorem wyjazdu w Bieszczady. W wycieczce udział wzięło 50 osób.

 

W drodze na południowy-wschód Polski grupa zatrzymała się w Sandomierzu, by zwiedzić muzeum Ojca Mateusza. Następnie około godziny 22:00 dotarła do miejsca zakwaterowania – Pensjonatu u Bogusi w Berezce.   


W czwartek 05 lipca wycieczka udała się do Polańczyka, zwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości oraz odbyła rejs statkiem po jeziorze Solińskim. Następnie weszła do wnętrza zapory w Solinie i odbyła spacer po zaporze.  Ostatnim punktem zwiedzania był wyjazd do Caritas w Myczkowcach gdzie znajdują się miniatury cerkwi i kościołów, ogród biblijny oraz mini zoo. Po powrocie odbył się wieczorek taneczny przy akompaniamencie zespołu muzycznego.


Kolejnego dnia grupa wybrała się na Słowację do Bardejowa gdzie znajduje się kościół Św. Idziego. Następnie do Bardejowskich Kupeli z pomnikiem Sisi oraz na baseny termalne w Svidniku.


W sobotę 07 lipca uczestnicy wycieczki udali się do cerkwi z płaskorzeźbionym ikonostasem (jedynym w Karpatach i UE) w Górzance, następnie do klasztoru sióstr Nazaretanek z Izbą pamięci Kardynała Wyszyńskiego oraz  przejechali się Bieszczadzką Kolejną Leśną na trasie Majdan – Balnica – Majdan. Ostatnim akceptem dnia był wieczorek przy akompaniamencie zespołu muzycznego.


W drodze powrotnej do domu grupa zatrzymała się w Rzeszowie na Mszę Świętą w Katedrze Najświętszego Serca Pana Jezusa i zwiedziła Starówkę.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje uczestnikom wycieczki za wspólny wyjazd i świetną zabawę.


 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol