UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W dniach 04-08 lipca 2018 r. Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie było organizatorem wyjazdu w Bieszczady. W wycieczce udział wzięło 50 osób.

 

W drodze na południowy-wschód Polski grupa zatrzymała się w Sandomierzu, by zwiedzić muzeum Ojca Mateusza. Następnie około godziny 22:00 dotarła do miejsca zakwaterowania – Pensjonatu u Bogusi w Berezce.   


W czwartek 05 lipca wycieczka udała się do Polańczyka, zwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości oraz odbyła rejs statkiem po jeziorze Solińskim. Następnie weszła do wnętrza zapory w Solinie i odbyła spacer po zaporze.  Ostatnim punktem zwiedzania był wyjazd do Caritas w Myczkowcach gdzie znajdują się miniatury cerkwi i kościołów, ogród biblijny oraz mini zoo. Po powrocie odbył się wieczorek taneczny przy akompaniamencie zespołu muzycznego.


Kolejnego dnia grupa wybrała się na Słowację do Bardejowa gdzie znajduje się kościół Św. Idziego. Następnie do Bardejowskich Kupeli z pomnikiem Sisi oraz na baseny termalne w Svidniku.


W sobotę 07 lipca uczestnicy wycieczki udali się do cerkwi z płaskorzeźbionym ikonostasem (jedynym w Karpatach i UE) w Górzance, następnie do klasztoru sióstr Nazaretanek z Izbą pamięci Kardynała Wyszyńskiego oraz  przejechali się Bieszczadzką Kolejną Leśną na trasie Majdan – Balnica – Majdan. Ostatnim akceptem dnia był wieczorek przy akompaniamencie zespołu muzycznego.


W drodze powrotnej do domu grupa zatrzymała się w Rzeszowie na Mszę Świętą w Katedrze Najświętszego Serca Pana Jezusa i zwiedziła Starówkę.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje uczestnikom wycieczki za wspólny wyjazd i świetną zabawę.


 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol