UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W poniedziałek 18 czerwca 2018 r. w Morągu odbył się Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2005 i młodsze.

 
O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: Gmina Morąg, Gmina Iława, SP Tuszewo (Gmina Lubawa), Gmina Działdowo, Gmina Miłki oraz Gmina Reszel.

Tytuł Mistrzyń Województwa wywalczyły zawodniczki z Gminy Lubawa. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo).

Wyniki SP Tuszewo

Faza grupowa
SP Tuszewo – Gmina Reszel 8:0
SP Tuszewo – Gmina Działdowo 6:1

Półfinał
SP Tuszewo – Gmina Iława 2:0

FINAŁ
SP Tuszewo – Gmina Morąg 5:1

 

Skład SP Tuszewo (Gmina Lubawa) – Zuzanna Markowicz (SP Tuszewo), Anna Karbowska (SP Tuszewo), Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo), Amelia Łożyńska (SP Tuszewo), Klaudia Najorczyk (SP Tuszewo), Karolina Taranowska (Lubawa), Oliwia Zasuwa (SP Prątnica), Lena Kopistecka (SP Prątnica), Wiktoria Rozwadowska (SP Prątnica), Patrycja Klejna (SP Prątnica). Opiekun – Karol Malinowski.


GRATULUJEMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol