UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

  Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

    W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W poniedziałek 18 czerwca 2018 r. w Morągu odbył się Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2005 i młodsze.

 
O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: Gmina Morąg, Gmina Iława, SP Tuszewo (Gmina Lubawa), Gmina Działdowo, Gmina Miłki oraz Gmina Reszel.

Tytuł Mistrzyń Województwa wywalczyły zawodniczki z Gminy Lubawa. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo).

Wyniki SP Tuszewo

Faza grupowa
SP Tuszewo – Gmina Reszel 8:0
SP Tuszewo – Gmina Działdowo 6:1

Półfinał
SP Tuszewo – Gmina Iława 2:0

FINAŁ
SP Tuszewo – Gmina Morąg 5:1

 

Skład SP Tuszewo (Gmina Lubawa) – Zuzanna Markowicz (SP Tuszewo), Anna Karbowska (SP Tuszewo), Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo), Amelia Łożyńska (SP Tuszewo), Klaudia Najorczyk (SP Tuszewo), Karolina Taranowska (Lubawa), Oliwia Zasuwa (SP Prątnica), Lena Kopistecka (SP Prątnica), Wiktoria Rozwadowska (SP Prątnica), Patrycja Klejna (SP Prątnica). Opiekun – Karol Malinowski.


GRATULUJEMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol