UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W piątek 15 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsze.W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Gmina Ostróda oraz Gmina Działdowo. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x15 minut.


Organizatorami zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

Gmina Ostróda – SP Prątnica 0:0 (0:0)
Gmina Ostróda – Gmina Działdowo 1:5 (1:2)
SP Prątnica – Gmina Działdowo 2:0 (2:0)

KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 4 pkt. bramki 2:0
II Gmina Działdowo 3 pkt. bramki 5:3
III Gmina Ostróda 1 pkt. bramki 1:5

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Prątnicy (Gmina Lubawa) zostały Mistrzyniami Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, zawodniczki drużyn medale oraz książki „Gmina Lubawa – z pasją dla rozwoju”. Podsumowania zawodów dokonali: Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.


Skład Mistrzyń Województwa – SP Prątnica (Gmina Lubawa)
– Aleksandra Babska, Małgorzata Karczewska, Karolina Kamińska, Oliwia Zasuwa, Patrycja Krajewska, Aleksandra Ćwiklińska, Patrycja Klejna, Malwina Biedrzycka, Julia Rykaczewska, Lena Kopistecka, Justyna Żuralska, Wiktoria Rozwadowska, Weronika Bartkowska (wszystkie SP Prątnica), Laura Wrońska (Fijewo), Golder Patrycja oraz Kinga Marszelewska (SP Złotowo). Opiekun – Dariusz Liberacki.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol