UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

    Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo.

 


„A” KLASA

MKS START Nidzica – LZS LIDER Złotowo 1:2 (1:2)

Bramki: Dominik Bróździński (26’) – Dawid Dąbrowski (34’, 45’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Łukasz Lewalski, Mateusz Żmijewski, Ariel Zasuwa, Łukasz Mróz, Radosław Szulc, Cezary Sadowski, Adrian Mederski, Robert Kaczyński, Dawid Dąbrowski (80’ Łukasz Lewalski), Dawid Mederski


LZS AVISTA Łążyn – KS GMINA Kozłowo 0:9 (0:1)

Bramki: Robert Sobotka (35’), Mateusz Zieliński (50’), Łukasz Mańka (51’, 80’), Szymon Kuczyński (53’), Jakub Wiśniewski (70’, 84’), Adrian Żmijewski (72’), Konrad Krzyżewski (90’)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Gabriel Weinar, Krzysztof Marchelek, Łukasz Junkier, Karol Józefowicz (73’ Karol Kuczyński), Damian Golder, Paweł Senkowski, Marek Wierzbowski, Patryk Dąbrowski, Bartosz Bilicki, Tomasz Krezymon (50’ Miłosz Krajewski)

 

WYNIKI XXII KOLEJKI

GKS OSSA Biskupiec – GKS GRUNWALD Gierzwałd 3:2

LKS WEL Lidzbark Welski – KS ISKRA Narzym 2:0

KS Mroczno – KS ZAMEK Kurzętnik 2:1

MKS START Nidzica – LZS LIDER Złotowo 1:2

LZS AVISTA Łążyn – KS GMINA Kozłowo 0:9

KS WICHER Gwiździny – LZS Mszanowo 2:3


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I MKS START Nidzica 42 pkt. bramki 66:27

II KS GMINA Kozłowo 35 pkt. bramki 52:36

III KS ZAMEK Kurzętnik 34 pkt. bramki 50:40

IV KS Mroczno 33 pkt. bramki 43:33

V GKS GRUNWALD Gierzwałd 32 pkt. bramki 48:45

VI LZS LIDER Złotowo 32 pkt. bramki 53:48

VII GKS OSSA Biskupiec 31 pkt. bramki 40:49

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 31 pkt. bramki 42:31

IX KS ISKRA Narzym 31 pkt. bramki 53:45

X LZS Mszanowo 25 pkt. bramki 38:57

XI KS WICHER Gwiździny 25 pkt. bramki 41:55

XII LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 24:84


„B” KLASA

LZS OHI Frednowy – LZS Fijewo 6:1 (1:0)

Bramki: Sylwester Kuciński (5’, 66’, 73’), Marek Kopczewski (53’, 87’), Bartłomiej Boros (77’) – Łukasz Mazurek (57’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Michał Szczepański (60’ Mariusz Szczepański), Daniel Osmański (80’ Filip Kasprowicz), Szymon Łożyński, Patryk Gorzka, Paweł Gerka, Dawid Jańczyk, Paweł Jakubowski, Karol Jakubowski, Radosław Gajewski (80’ Sebastian Karczewski), Łukasz Mazurek

 

WYNIKI XVIII KOLEJKI

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS MEWA Smykowo 3:0

LZS OHI Frednowy – LZS Fijewo 6:1

KS WEL Bratian – LZS ZAMEK Szymbark 2:2

UKS ZAK Jamielnik – GKS ISKRA Smykówko 1:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 39 pkt. bramki 78:22

II LZS JORDAN Kazanice 36 pkt. bramki 55:22

III MLKS OLIMPIA Kisielice 36 pkt. bramki 55:23

IV GKS ISKRA Smykówko 35 pkt. bramki 43:25

V UKS ŻAK Jamielnik 24 pkt. bramki 34:29

VI LZS ZAMEK Szymbark 17 pkt. bramki 31:43

VII LZS Fijewo 15 pkt. bramki 28:50

VIII GKS MEWA Smykowo 5 pkt. bramki 19:70

IX KS WEL Bratian 4 pkt. bramki 10:69

 

„C” KLASA


WYNIKI

LZS MAKRODACH Rumienica – ZUH ANDRZEJ Zadroga 5:3 (3:0)

Bramki: Szymon Wroński (21’, 35’, 38’, 80’), Karol Bielecki (58’) – Bartłomiej Ostrowski (55’, 68’), Filip Januszewski (67’)

 

LZS Sampława – LZS ORZEŁ Grabowo 2:4 (0:3)

Bramki: Jakub Stawiarski (2) – Kamil Gorczyca (2), Damian Pankowski (1), Damian Pelc (1)


LZS TORPEDA Rożental – LZS ORZEŁ Mortęgi 3:0 (w)

TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS ORZEŁ Grabowo 10 25 pkt. bramki 43:14

II LZS HURAGAN Byszwałd 10 20 pkt. bramki 35:18

III LZS MAKRODACH Rumienica 6 12 pkt. bramki 19:16

IV ZUH ANDRZEJ Zadroga 10 11 pkt. bramki 50:35

V LZS TORPEDA Rożental 11 10 pkt. bramki 22:49

VI LZS Sampława 5 7 pkt. bramki 14:14

VII LZS ORZEŁ Mortęgi 12 7 pkt. bramki 14:51

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol