UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W dniach od 30 maja do 03 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka do Zakopanego. W podróży na południe Polski udział brało 49 osób. Organizatorem wyjazdu było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Uczestnicy przez cały pobyt zakwaterowani byli w Willy Klimek w Białym Dunajcu.

 

Podczas wyjazdu uczestnicy  zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce, brali udział we Mszy Świętej i procesji Bożego Ciała na Krzeptówkach, wjechali na Gubałówkę i Kasprowy Wierch oraz udali się do Term Szaflary. Nie zabrakło również spływu przełomem Dunajca oraz wyjazdu na Słowację z przewodnikiem (przejazd do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie Jaskini Demianowskiej oraz Zamku Orawskiego).


W piątek i sobotę (01-02 czerwca) dla uczestników przygotowane były wieczorki taneczne przy akompaniamencie kapeli góralskiej.


W drodze powrotnej grupa udała się na mszę świętą do Wadowic oraz do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.


GZ LZS w Lubawie serdecznie dziękuje wszystkim osobom za świetną zabawę podczas całego wyjazdu.


Fotki:
Rafał Czarnecki

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol