UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W dniach od 30 maja do 03 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka do Zakopanego. W podróży na południe Polski udział brało 49 osób. Organizatorem wyjazdu było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Uczestnicy przez cały pobyt zakwaterowani byli w Willy Klimek w Białym Dunajcu.

 

Podczas wyjazdu uczestnicy  zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce, brali udział we Mszy Świętej i procesji Bożego Ciała na Krzeptówkach, wjechali na Gubałówkę i Kasprowy Wierch oraz udali się do Term Szaflary. Nie zabrakło również spływu przełomem Dunajca oraz wyjazdu na Słowację z przewodnikiem (przejazd do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie Jaskini Demianowskiej oraz Zamku Orawskiego).


W piątek i sobotę (01-02 czerwca) dla uczestników przygotowane były wieczorki taneczne przy akompaniamencie kapeli góralskiej.


W drodze powrotnej grupa udała się na mszę świętą do Wadowic oraz do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.


GZ LZS w Lubawie serdecznie dziękuje wszystkim osobom za świetną zabawę podczas całego wyjazdu.


Fotki:
Rafał Czarnecki

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol