UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

  Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

    W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W dniach od 30 maja do 03 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka do Zakopanego. W podróży na południe Polski udział brało 49 osób. Organizatorem wyjazdu było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Uczestnicy przez cały pobyt zakwaterowani byli w Willy Klimek w Białym Dunajcu.

 

Podczas wyjazdu uczestnicy  zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce, brali udział we Mszy Świętej i procesji Bożego Ciała na Krzeptówkach, wjechali na Gubałówkę i Kasprowy Wierch oraz udali się do Term Szaflary. Nie zabrakło również spływu przełomem Dunajca oraz wyjazdu na Słowację z przewodnikiem (przejazd do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie Jaskini Demianowskiej oraz Zamku Orawskiego).


W piątek i sobotę (01-02 czerwca) dla uczestników przygotowane były wieczorki taneczne przy akompaniamencie kapeli góralskiej.


W drodze powrotnej grupa udała się na mszę świętą do Wadowic oraz do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.


GZ LZS w Lubawie serdecznie dziękuje wszystkim osobom za świetną zabawę podczas całego wyjazdu.


Fotki:
Rafał Czarnecki

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol