UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

  Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Susz, 28.10.2018 r.)

    W niedzielę 28 października 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

We wtorek 12 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsi.


W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Świątki oraz Iłowo-Osada. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x20 minut.

Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

Iłowo-Osada – Świątki 1:2 (0:0)

SP Prątnica – Iłowo-Osada 5:0 (2:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Damian Wyżlic, 2:0 – Grzegorz Ewertowski, 3:0 – Damian Wyżlic, 4:0 – Damian Wyżlic, 5:0 – Paweł Fafiński

SP Prątnica – Świątki 3:1 (0:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Paweł Rudnik, 2:1 – Damian Wyżlic, 3:1 – Damian Wyżlic


KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 6 pkt. bramki 8:1
II Świątki 3 pkt. bramki 3:4
III Iłowo-Osada 0 pkt. bramki 1:7

Szkoła Podstawowa w Prątnicy (Gmina Lubawa) wywalczyła awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO (zespół Świątki czeka na wyniki II półfinału wojewódzkiego).

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Podsumowania zawodów dokonali: Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Skład Prątnicy (Gmina Lubawa)Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun – Dariusz Liberacki.

           

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol