UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

    Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. w Hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym 2018.

Zawody rozegrano w trzech grupach – kobiety, chłopcy rocznik 2003 i młodsi oraz mężczyźni rocznik 2002 i starsi.

Organizatorem zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, GZ LZS Ostróda, MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda oraz Samorząd Województwa W-M.


Klasyfikacja końcowa – KOBIETY (rozegrano fazę eliminacyjną oraz finałową w grupach)
1. Niedźwiecka Alicja – Orneta
2. Archacka Julia – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
3. Kawiak Marta – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Wawrowska Małgorzata – LZS Ostróda
5. Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo
6. Ślażyńska Agnieszka – LZS Ostróda
7. Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo
8. Góralska Anna – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Golder Patrycja – Gmina Lubawa
10. Babska Aleksandra – Gmina Lubawa
11. Kopistecka Lena – Gmina Lubawa


Klasyfikacja końcowa – CHŁOPCY rocznik 2003 i młodsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)
1. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo
2. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
3. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
5. Witkowski Szymon – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
6. Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
7. Smurzyński Mateusz – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
8. Czossek Wiktor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Sendobry Kamil – Gmina Lubawa
10. Kopistecki Wiktor – Gmina Lubawa
11. Bielicki Michał – Gmina Lubawa


Klasyfikacja końcowa – MĘŹCZYŹNI rocznik 2002 i starsi (rozegrano fazę eliminacyjną w grupach oraz fazę finałową systemem pucharowym)
1. Chrząszcz Wojciech – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
2. Kuźmicz Jakub – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
3. Petaś Kacper – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
4. Rutkowski Mateusz – KS DEKORGLASS Działdowo
5. Lewandowski Patryk – KS DEKORGLASS Działdowo
6. Golder Tomasz – Gmina Lubawa
7. Kawiak Krystian – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
8. Jankowski Igor – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9. Woźniak Szymon – TS WARMIA Lidzbark Warmiński
10. Mioskowski Karol – Grunwald
11. Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
12. Malikowski Michał – Grunwald
13. Gromek Andrzej – Orneta
14. Penkala Kornel – Gmina Lubawa           
15.Gałązka Bogdan – Orneta


Klasyfikacja zespołowa:
1. MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda – 45 pkt.
2. KS DEKROGLASS Działdowo – 34 pkt.
3. TS WARMIA Lidzbark Warmiński – 12 pkt.
4. Orneta – 9 pkt.
5. LZS Ostróda – 8 pkt.
6. Gmina Lubawa – 3 pkt.
7. Grunwald – 0 pkt.


Zawodniczki/zawodnicy z miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale (w kategorii KOBIET oraz MĘŹCZYZN dodatkowo nagrody finansowe, w kategorii CHŁOPCÓW dodatkowo piłki). W klasyfikacji zespołowej za miejsca I – III puchary. Podsumowania zawodów dokonał Marek Jaczun – Sekretarz Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol