UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W niedzielę 20 maja 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Finał Wojewódzki 59 Edycji Turnieju o Puchar TVP3 Olsztyn w tenisie stołowym.


Przy stołach wystąpili reprezentanci Gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, którzy przebrnęli eliminacje gminne, rejonowe oraz półfinał wojewódzki.

 

Gminę Lubawa w ścisłym finale reprezentowało 11 osób. Dobre wyniki indywidualne przełożyły się na wysokie miejsce w punktacji generalnej mistrzostw. Gmina Lubawa zajęła IV miejsce (32,5 pkt.). Drużynowo najlepsi okazali się przedstawiciele KS DEKORGLASS Działdowo (111,5 pkt.) przed LZS Ostróda (91,5 pkt.) i Gminą Iława (56,5 pkt.).

 

Wyniki reprezentantów Gminy Lubawa:

Miejsce II – Michał Surdykowski (Grupa 4 mężczyzn)

Miejsce III – Hanna Ewertowska (Grupa 5 kobiet)

Miejsce IV – Patrycja Golder (Grupa 2 dziewcząt)

Miejsce IV – Marzena Jurkiewicz (Grupa 5 kobiet)

Miejsce V-VI – Łukasz Senkowski (Grupa 2 chłopcy) – Lubawa

Miejsce VII-VIII – Róża Dzięgielewska (Grupa 1 dziewcząt)

Miejsce VII – VIII – Marcin Zieliński (Grupa 4 mężczyzn)

Miejsce VII – VIII – Bernadeta Rafińska (Grupa 6 kobiet)

Miejsce IX – XII – Emilia Wyżlic (Grupa 6 kobiet)

Miejsce IX – XII – Bogumiła Ruczyńska (Grupa 6 kobiet)

Miejsce IX – XII – Elżbieta Orzechowska (Grupa 6 kobiet)

 

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje wszystkich zawodnikom za włożony wysiłek i  godne reprezentowanie Gminy Wiejskiej Lubawa.


Fotki:
Krzysztof Jarmołowicz

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol