UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    W środę 16 maja 2018 r. w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Read More
  • HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

    HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

                             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż na posiedzeniu Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS Kadencja 2017-2021 w dniu 11.04.2018 r. ustalono harmonogram zebrań sprawozdawczo-wyborczych w kołach LZS z terenu Gminy Lubawa (harmonogram zebrań w załączniku). Read More
  • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

      Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

We wtorek 27 marca 2018 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 rocznika 2005 i mł. W turnieju udział wzięli SP Grabowo-Wałdyki, SP Lubawa, Biała Piska, Olecko oraz Gmina Bartoszyce (na zawody nie dojechali przedstawiciele Świątek).

Drużyny rozegrały ze sobą spotkania w systemie "każda z każdą". Mistrzem Województwa zostali chłopcy z SP Lubawa, na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci SP Grabowo-Wałdyki.


Wyniki:
1. SP Grabowo-Wałdyki - Gmina Olecko 1:0
2. SP Lubawa - SP Bezledy 2:1
3. UKS Sokół Biała Piska - Gmina Olecko 0:3
4. SP Grabowo-Wałdyki - SP Lubawa 0:2
5. UKS Sokół Biała Piska - SP Bezledy 2:1
6. Gmina Olecko - SP Lubawa 0:1
7. UKS Sokół Biała Piska - SP Lubawa 1:2
8. SP Bezledy - SP Grabowo-Wałdyki 0:0
9. UKS Sokół Biała Piska - SP Grabowo-Wałdyki 1:1
10. SP Bezledy - Gmina Olecko 0:6


Końcowa tabela:

I SP Lubawa 12 pkt. bramki 7:2
II Gmina Olecko 6 pkt. bramki 9:2
III SP Grabowo-Wałdyki 5 pkt. bramki 2:3
IV UKS Sokół Biała Piska 4 pkt. bramki 4:7
V SP Bezledy 1 pkt. bramki 2:10

Najlepszy bramkarz turnieju - Zadroga Hubert (SP Grabowo-Wałdyki/ SP Kazanice)
Najlepszy zawodnik turnieju - Licznerski Szymon (SP Lubawa)

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol