UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

  MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

W sobotę 03 marca 2018 r. w Barcianach oraz Korszach przeprowadzono Mistrzostwa Województwa w Futsalu. Organizatorem zawodów byli Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Gmina Barciany oraz Gmina Korsze. W turnieju wystartowało 12 ekip, wśród których był LIDER Złotowo - Mistrz XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. 

 

Wyniki LIDER Złotowo (Grupa A)
LIDER Złotowo – Gmina Rybno 0:2
LIDER Złotowo – MARKUS Stawiguda 1:3 (bramka Łukasz Licznerski)
LIDER Złotowo – Jurand Barciany 2:0 (bramki Dominik Kempkowski oraz Jarosław Szulc)
LIDER Złotowo – Grom Lichtenstein 3:1 (bramki Dominik Kempkowski – 2 oraz Artur Modrzewski)
LIDER Złotowo – Nowa Różanka 1:0 (bramka Dominik Kempkowski)


Tabela Grupa A
I Markus Stawiguda 13 pkt. bramki 16:6 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
II Nowa Różanka 10 pkt. bramki 8:5 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
III LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 7:6
IV GLKS Jurand Barciany 6 pkt. bramki 7:10
V Gmina Rybno 6 pkt. bramki 7:8
VI Grom Lichtenstein 0 pkt. bramki 3:13


Tabela Grupa B

I KJ Auto 12 pkt. bramki 9:3 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
II LIBRO Lubawa 11 pkt. bramki 6:2 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
III DELUX Bartoszyce 10 pkt. bramki 11:3
IV Huragan Wojnowo 4 pkt. bramki 3:6
V Terra Durąg 3 pkt. bramki 2:5
VI Zadymka Fiu Fiu 1 pkt. bramki 2:14


PÓŁFINAŁY

Markus Stawiguda – LIBRO Lubawa 4:0

KJ Auto – Nowa Różanka 2:1


MECZ O III MIEJSCE

LIBRO Lubawa – Nowa Różanka 3:0


FINAŁ

Markus Stawiguda – KJ Auto 1:0


Skład LIDER Złotowo: Mateusz Lewalski (G), Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Jarosław Szulc, Radosław Szulc, Dominik Kempkowski, Ariel Zasuwa, Artur Modrzewski oraz Bartosz Modrzewski. Kierownik drużyny: Marcin Licznerski

 

Fotka - WMZPN

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol