UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbyły się eliminacje gminne 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. W zawodach udział wzięło ponad 170 zawodników w 6 kategoriach wiekowych (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn). Turniej przeprowadzono "systemem rosyjskim".  Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

MW WMZ LZS SZKÓŁ GMINNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2018 - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 21.02.2018 r.) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

W środę 21 lutego 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano eliminacje gminne Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Gminnych w halowej piłce nożnej 2018. W sportowej rywalizacji udział brali chłopcy w rocznikach 2005 i młodsi z siedmiu szkół z terenu Gminy Lubawa – SP Rożental, SP Kazanice, SP Byszwałd, SP Grabowo-Wałdyki, SP Prątnica, SP Tuszewo oraz SP Rumienica (zespoły zostały podzielone na dwie grupy – mecz 1x12 minut).

 

Wyniki:

Grupa A
1. SP Rumienica – SP Kazanice 1:4
2. SP Grabowo-Wałdyki – SP Tuszewo 2:0
3. SP Rumienica – SP Grabowo-Wałdyki 0:4
4. SP Kazanice – SP Tuszewo 3:2
5. SP Rumienica - SP Tuszewo 2:2
6. SP Kazanice – SP Grabowo-Wałdyki 1:2

Tabela Grupa A

I SP Grabowo-Wałdyki 9 pkt. bramki 8:1 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
II SP Kazanice 6 pkt. bramki 8:5 – AWANS DO PÓŁFINAŁU
III SP Tuszewo 1 pkt. bramki 4:7
IV SP Rumienica 1 pkt. bramki 3:10

Grupa B
1. SP Byszwałd – SP Rożental 1:5
2. SP Byszwałd – SP Prątnica 0:6
3. SP Rożental – SP Prątnica 1:5

Tabela Grupa B

I SP Prątnica 6 pkt. bramki 11:1 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

II SP Rożental 3 pkt. bramki 6:6 – AWANS DO PÓŁFINAŁU

III SP Byszwałd 0 pkt. bramki 1:11


PÓŁFINAŁY

SP Grabowo – SP Rożental 9:1

SP Kazanice – SP Prątnica 1:1 karne 2:1


MECZ O III MIEJSCE

SP Rożental – SP Prątnica 1:3


FINAŁ

SP Grabowo-Wałdyki – SP Kazanice 2:1


KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I SP Grabowo-Wałdyki

II SP Kazanice

III SP Prątnica

IV SP Rożental

V SP Tuszewo

VI SP Rumienica

VII SP Byszwałd


Oficjalnego podsumowania turnieju dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Marek Józefowicz – Dyrektor SP Rożental, którzy wręczyli kapitanom drużyn pamiątkowe puchary, zawodnikom zespołów z miejsc I – III medale.

 

Szkoła Podstawowa Grabowo-Wałdyki reprezentować będzie Gminę Lubawa w eliminacjach rejonowych.

 

Skład SP Grabowo-Wałdyki: Kacper Kamiński, Wiktor Kamiński, Krystian Zalewski, Dawid Dąbrowski, Piotr Krużewski, Mateusz Grubalski, Damian Dembkowski, Paweł Rafiński, Mateusz Guzowski, Samuel Grubalski. Opiekun: Beata Groszkowska.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol