UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

W niedzielę 21 stycznia 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VIII kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W hicie kolejki TORPEDA Rożental pokonała KS CONSTRACT 4:2 i ponownie zasiadła na fotelu lidera rozgrywek. Na II pozycji z tą samą ilością oczek co TORPEDA znajduje się LIDER Złotowo, który nie dał żadnych szans drugiemu zespołowi Fijewa wygrywając aż 13:2.


W klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Rozgrywek w dalszym ciągu na czele Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 28 bramek. Na II pozycji trójka graczy – Dominik Kempkowski (LIDER Złotowo), Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) oraz Łukasz Junkier (AVISTA Łążyn) – po 20 goli.

 

Wyniki VIII kolejki

14:00 HURAGAN Byszwałd – AVISTA Łążyn 4:3 (1:1)

Bramki: Szymon Bogdański (2', 20'), Damian Goliszewski (22', 23') - Łukasz Junkier (11', 24'), Bartosz Bilicki (17')

14:30 JORDAN Kazanice Junior – LWP Prątnica 4:1 (3:1)

Bramki: Szymon Nojman (1'), Marcin Frankiewicz (3', 20'), Krystian Kozłowski (12') - Przemysław Ewertowski (8')

15:00 OKS Omule – BUDROGAS Glaznoty 9:3 (1:1)

Bramki: Sylwester Dzik (8', 17', 22', 24'), Adrian Jabłoński (13'), Kamil Okoniewicz (15', 16', 17', 18') - Dominik Dudek (7'), Damian Pankowski (17', 23')

15:30 LIDER Złotowo – Fijewo II 13:2 (4:1)

Bramki: Mateusz Żmijewski (4', 15'), Dominik Kempkowski (7', 11', 18', 19', 22', 24'), Łukasz Licznerski (10', 17', 19', 21', 23') - Radosław Gajewski (9'), Paweł Jakubowski (24')

16:00 Fijewo I – ORZEŁ Grabowo 8:3 (3:1)

Bramki: Karol Jakubowski (4', 20', 22'), Patryk Gorzka (6', 8', 14'), Szymon Łożyński (13'), Daniel Osmański (17') - Marek Kamiński (5'), Łukasz Ochlak (18'), Damian Pelc (24')

16:30 KS CONSTRACT – TORPEDA Rożental 2:4 (1:3)

Bramki: Radosław Szulc (5', 24') - Marcin Jakubowski (7'), Adrian Leśnicki (9'), Rafał Gołębiewski (11'), Mateusz Szymański (14')

17:00 TERRA Lubawa – ORZEŁ Mortęgi 3:5 (1:2) 

Bramki: Szymon Kaczyński (2'), Szymon Lasikowski (14', 22') - Mateusz Mówiński (7'), Dawid Miliński (9', 20'), Dawid Goliszewski (21'), Łukasz Zabłotny (24')

 

Tabela rozgrywek

I TORPEDA Rożental 21 pkt. bramki 65:23

II LIDER Złotowo 21 pkt. bramki 64:26

III KS CONSTRACT 19 pkt. bramki 47:31

IV Fijewo I 16 pkt. bramki 49:30

V HURAGAN Byszwałd 16 pkt. bramki 37:27

VI OKS Omule 15 pkt. bramki 46:29

VII JORDAN Kazanice Junior 14 pkt. bramki 43:31

VIII LWP Prątnica 12 pkt. bramki 40:44

IX ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 30:47

X AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 39:42

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 31:60

XII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 23:55

XIII BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 24:46

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 23:70


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 28 bramek

II Dominik Kempkowski – LIDER Złotowo – 20 bramek

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 20 bramek

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 20 bramek

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol