UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

    W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

W niedzielę 26 listopada 2017 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano II kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

W najciekawszym spotkaniu kolejki obrońca tytułu KS CONSTRACT pokonał LIDERA Złotowo 5:4. Na czele tabeli TORPEDA Rożental, która pokonała JORDAN Kazanice Junior 7:4. Stawkę drużyn bez porażki uzupełnia Fijewo I po zwycięstwie nad TERRĄ Lubawa 4:2.

 

Wyniki II kolejki

14:00 LWP Prątnica - AVISTA Łążyn 5:4 (2:2)
Bramki: Adrian Linkner (6'), Jakub Baczewski (11', 15', 23'), Marcin Licznerski (20') - Łukasz Junkier (2', 12', 14'), Marek Wierzbowski (21')

14:30 Fijewo I - TERRA Lubawa 4:2 (4:1)
Bramki: Daniel Osmański (3'), Karol Jakubowski (4', 8'), Paweł Gerka (9') - Szymon Lasikowski (2', 13')

15:00 BUDROGAS Glaznoty - Fijewo II 3:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Surzyn (12'), Damian Pankowski (13'), Łukasz Kolwicz (18') - Paweł Jakubowski (3'), Łukasz Mazurek (8'), Tymoteusz Rudszewski (24')

15:30 TORPEDA Rożental - JORDAN Kazanice Junior 7:4 (2:3)
Bramki: Rafał Gołębiewski (4'), Adrian Leśnicki (6', 18'), Jarosław Koszewski (14'), Mateusz Szymański (16', 22', 24') - Piotr Rykaczewski (2', 10'), Szymon Nojman (5', 18')

16:00 ORZEŁ Mortęgi - HURAGAN Byszwałd 2:4 (0:3)
Bramki: Krystian Opałka (21'), Dawid Goliszewski (23') - Grzegorz Okuniewski (1'), Szymon Bogdański (5', 14'), Maciej Borkowski (10')

16:30 ORZEŁ Grabowo - OKS Omule 1:8 (1:2)
Bramki: Łukasz Ochlak (1') - Kamil Okoniewicz (2', 10', 19', 20'), Sylwester Dzik (18'), Kamil Kamiński (21'), Bartosz Modrzewski (23', 24')

17:00 KS CONSTRACT - LIDER Złotowo 5:4 (1:2)
Bramki: Mateusz Zalewski (9', 22'), Dawid Dąbrowski (15'), Paweł Brzozowski (20', 23') - Łukasz Mróz (2'), Łukasz Licznerski (8', 16'), Dominik Kempkowski (19')


Tabela rozgrywek

I TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 14:6

II Fijewo I 6 pkt. bramki 8:4

III KS CONSTRACT 6 pkt. bramki 10:7

IV LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 10:9

V HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 7:7

VI LWP Prątnica 3 pkt. bramki 7:11

VII OKS Omule 3 pkt. bramki 12:7

VIII AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 11:6

IX ORZEŁ Mortęgi 3 pkt. bramki 6:6

X BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 5:7

X Fijewo II 1 pkt. bramki 5:7

X TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 5:7

XIII JORDAN Kazanice Junior 1 pkt. bramki 7:10

XIV ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 2:15

*** zgodnie z Regulaminem o miejscu w tabeli decyduje kolejno:

  1. Ilość zdobytych punktów,
  2. Korzystniejszy bilans bezpośredniego spotkania,
  3. Korzystniejsza różnica zdobytych i straconych bramek we wszystkich spotkaniach,
  4. Większa liczba zdobytych bramek,


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 7 bramek

II Kamil Okoniewicz – OKS Omule – 5 bramek

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 5 bramek

IV Łukasz Mróz – LIDER Złotowo – 4 bramki

IV Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 4 bramki

IV Dawid Dąbrowski – KS CONSTRACT – 4 bramki

IV Adrian Leśnicki – TORPEDA Rożental – 4 bramki

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol