UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

    WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

      Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

 

W niedzielę 26 listopada 2017 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano II kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

W najciekawszym spotkaniu kolejki obrońca tytułu KS CONSTRACT pokonał LIDERA Złotowo 5:4. Na czele tabeli TORPEDA Rożental, która pokonała JORDAN Kazanice Junior 7:4. Stawkę drużyn bez porażki uzupełnia Fijewo I po zwycięstwie nad TERRĄ Lubawa 4:2.

 

Wyniki II kolejki

14:00 LWP Prątnica - AVISTA Łążyn 5:4 (2:2)
Bramki: Adrian Linkner (6'), Jakub Baczewski (11', 15', 23'), Marcin Licznerski (20') - Łukasz Junkier (2', 12', 14'), Marek Wierzbowski (21')

14:30 Fijewo I - TERRA Lubawa 4:2 (4:1)
Bramki: Daniel Osmański (3'), Karol Jakubowski (4', 8'), Paweł Gerka (9') - Szymon Lasikowski (2', 13')

15:00 BUDROGAS Glaznoty - Fijewo II 3:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Surzyn (12'), Damian Pankowski (13'), Łukasz Kolwicz (18') - Paweł Jakubowski (3'), Łukasz Mazurek (8'), Tymoteusz Rudszewski (24')

15:30 TORPEDA Rożental - JORDAN Kazanice Junior 7:4 (2:3)
Bramki: Rafał Gołębiewski (4'), Adrian Leśnicki (6', 18'), Jarosław Koszewski (14'), Mateusz Szymański (16', 22', 24') - Piotr Rykaczewski (2', 10'), Szymon Nojman (5', 18')

16:00 ORZEŁ Mortęgi - HURAGAN Byszwałd 2:4 (0:3)
Bramki: Krystian Opałka (21'), Dawid Goliszewski (23') - Grzegorz Okuniewski (1'), Szymon Bogdański (5', 14'), Maciej Borkowski (10')

16:30 ORZEŁ Grabowo - OKS Omule 1:8 (1:2)
Bramki: Łukasz Ochlak (1') - Kamil Okoniewicz (2', 10', 19', 20'), Sylwester Dzik (18'), Kamil Kamiński (21'), Bartosz Modrzewski (23', 24')

17:00 KS CONSTRACT - LIDER Złotowo 5:4 (1:2)
Bramki: Mateusz Zalewski (9', 22'), Dawid Dąbrowski (15'), Paweł Brzozowski (20', 23') - Łukasz Mróz (2'), Łukasz Licznerski (8', 16'), Dominik Kempkowski (19')


Tabela rozgrywek

I TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 14:6

II Fijewo I 6 pkt. bramki 8:4

III KS CONSTRACT 6 pkt. bramki 10:7

IV LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 10:9

V HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 7:7

VI LWP Prątnica 3 pkt. bramki 7:11

VII OKS Omule 3 pkt. bramki 12:7

VIII AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 11:6

IX ORZEŁ Mortęgi 3 pkt. bramki 6:6

X BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 5:7

X Fijewo II 1 pkt. bramki 5:7

X TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 5:7

XIII JORDAN Kazanice Junior 1 pkt. bramki 7:10

XIV ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 2:15

*** zgodnie z Regulaminem o miejscu w tabeli decyduje kolejno:

  1. Ilość zdobytych punktów,
  2. Korzystniejszy bilans bezpośredniego spotkania,
  3. Korzystniejsza różnica zdobytych i straconych bramek we wszystkich spotkaniach,
  4. Większa liczba zdobytych bramek,


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 7 bramek

II Kamil Okoniewicz – OKS Omule – 5 bramek

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 5 bramek

IV Łukasz Mróz – LIDER Złotowo – 4 bramki

IV Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 4 bramki

IV Dawid Dąbrowski – KS CONSTRACT – 4 bramki

IV Adrian Leśnicki – TORPEDA Rożental – 4 bramki

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol