UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Starostwo Powiatowe w Ilawie                   Logo LZS RGB

W sobotę 11 listopada 2017 w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. W zmaganiach udział wzięło sześć drużyn – GKS LZS Wikielec Junior, LZS ZAMEK Szymbark, LZS LIDER Złotowo, LZS Fijewo, LZS ORZEŁ Mortęgi oraz MLKS OLIMPIA Kisielice.


Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie, współorganizatorami Powiat Iławski, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu.


Wyniki


Grupa A

LZS LIDER Złotowo – LZS ORZEŁ Mortęgi 6:0

LZS LIDER Złotowo – GKS LZS Wikielec Junior 5:2

LZS ORZEŁ Mortęgi – GKS LZS Wikielec Junior 2:2

Tabela Grupa A

I LZS LIDER Złotowo 6 pkt. 11:2

II GKS LZS Wikielec Junior 1 pkt. 4:7

III LZS ORZEŁ Mortęgi 1 pkt. 2:8


Grupa B

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS ZAMEK Szymbark 1:2

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS Fijewo 1:2

LZS ZAMEK Szymbark – LZS Fijewo 1:3

Tabela Grupa B

I LZS Fijewo 6 pkt. 5:2

II LZS ZAMEK Szymbark 3 pkt. 3:4

III MLKS OLIMPIA Kisielice 0 pkt. 2:4


PÓŁFINAŁY

LZS LIDER Złotowo – LZS ZAMEK Szymbark 0:2

GKS LZS Wikielec Junior – LZS Fijewo 3:2


MECZ O III MIEJSCE

LZS LIDER Złotowo – LZS Fijewo 2:2 karne 5:6


FINAŁ

LZS ZAMEK Szymbark – GKS LZS Wikielec Junior 1:1 karne 1:2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I GKS LZS Wikielec Junior – Gmina Iława

II LZS ZAMEK Szymbark – Gmina Iława

III LZS Fijewo – Gmina Lubawa

IV LZS LIDER Złotowo – Gmina Lubawa

V LZS ORZEŁ Mortęgi – Gmina Lubawa

VI MLKS OLIMPIA Kisielice


NAJLEPSZY BRAMKARZ – Wieczorek Przemysław – LZS ZAMEK Szymbark

NAJLEPSZY STRZELEC –  Briszke Filip – GKS LZS Wikielec Junior – 7 bramek


Skład GKS LZS Wikielec Junior: Besser Mateusz, Stępka Sebastian, Duda Jakub, Wójcik Krzysztof, Skibiński Mateusz, Kamiński Kacper, Briszke Filip

Podsumowania zawodów dokonał Czarnecki Benedykt – Przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie przy udziale Patoły Zdzisława, Więcka Janusza – Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kisielicach, Pawłowskiej Małgorzaty oraz Pawłowskiego Bogdana. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale, najlepszy strzelec oraz bramkarz statuetki.


Organizator PS LZS w Iławie serdecznie dziękuje dyrekcji oraz pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu za bezpłatne udostępnienie i przygotowanie hali sportowej do zawodów.


Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego. 

  

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol