WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More

Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, które odbędą się 26 września 2017 r. (wtorek) początek godzina 10:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, ul. Piastowska 5c.

Współorganizatorami zawodów są Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” przy ZS w Suszu.

Turniej sfinansowany zostanie ze środków Powiatu Iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem CYKL POWIATOWYCH IMPREZ SPORTOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO.

Serdecznie zapraszamy.

5 HURAGAN Byszwałd 13 25