UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
  • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

      Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WYNIKI A i B KLASA (09-10.09.2017)

Nie będą najlepiej wspominać minionego weekendu zawodnicy AVISTY, LIDERA oraz JORDANU. Jedynie LZS Fijewo dopisało do swojego dorobku cenne 3 pkt. W Gminnej Klasie „C” wygrane TORPEDY oraz ORŁA Grabowo.


„A” KLASA


LZS AVISTA Łążyn – MKS START Nidzica 1:5 (0:0)

Bramki: Paweł Senkowski (80') - 

Skład AVISTA:

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:5 (0:1)

Bramki: Robert Kaczyński (1) – Dawid Arczewski (5)

Skład LIDER:

WYNIKI IV KOLEJKI (09-10.09.2017)

KS GMINA Kozłowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:0

LZS Mszanowo – LKS WEL Lidzbark Welski 2:2

GKS OSSA Biskupiec – KS ZAMEK Kurzętnik 3:2

LZS AVISTA Łążyn – MKS START Nidzica 1:5

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:5

KS WICHER Gwiździny – KS Mroczno 1:3

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LKS WEL Lidzbark Welski 10 pkt. 9:2

II MKS START Nidzica 7 pkt. 15:8

III KS WICHER Gwiździny 6 pkt. 10:11

IV LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. 10:8

V GKS GRUNWALD Gierzwałd 6 pkt. 10:9

VI KS Mroczno 5 pkt. 7:6

VII KS GMINA Kozłowo 5 pkt. 5:6

VIII LZS Mszanowo 5 pkt. 8:10

IX KS ISKRA Narzym 5 pkt. 17:14

X GKS OSSA Biskupiec 4 pkt. 9:16

XI KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. 8:10

XII LZS LIDER Złotowo 3 pkt. 3:11

*** w tabeli uwzględniono zweryfikowany wynik spotkania I kolejki LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo (3:0 na korzyść LZS AVISTA Łążyn, na boisku 5:0 dla LZS Mszanowo)

„B” KLASA

GKS MEWA Smykowo – LZS Fijewo 1:2 (0:1)

Bramki: Mariusz Ignatjuk (67’) – Karol Jakubowski (33’), Szymon Łożyński (65’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Radosław Gajewski, Marcin Bartkowski (55’ Paweł Jakubowski), Jakub Zabłotny (66’ Sebastian Karczewski), Karol Jakubowski, Tymoteusz Radszewski, Paweł Gerka, Daniel Karczewski, Szymon Łożyński, Daniel Osmański, Tomasz Potorski,

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 3:1 (0:0)

Bramki: Szymon Liberacki (1), Arkadiusz Ziółkowski (1), Wojciech Wojtkiewicz (1) – Krystian Opałka (1)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski, Jakub Zglenicki, Dawid Gajewski, Kamil Sass, Mateusz Górski (70' Patryk Żurański), Bartosz Modrzewski, Maciej Jurkiewicz, Artur Modrzewski, Jakub Chełkowski (38' Piotr Laskowski), Krystian Opałka (75' Michał Żuralski)

WYNIKI IV KOLEJKI (09-10.09.2017)

GKS MEWA Smykowo – LZS Fijewo 1:2

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS ZAMEK Szymbark 3:1

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 3:1

UKS ŻAK Jamielnik – LZS OHI Frednowy 3:2

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 9 pkt. 25:6

II LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. 17:6

III MLKS OLIMPIA Kisielice* 9 pkt. 9:3

IV LZS Fijewo* 6 pkt. 8:5

V UKS ŻAK Jamielnik* 6 pkt. 7:6

VI GKS ISKRA Smykówko 6 pkt. 8:12

VII LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt.  3:9

VIII GKS MEWA Smykowo 1 pkt.  4:16

IX KS WEL Bratian* 0 pkt. 1:19

* jeden mecz mniej

„C” KLASA

WYNIKI I KOLEJKI (10.09.2017)

LZS TORPEDA Rożental – ZUH ANDRZEJ Zadroga 6:3

Bramki: Jakub Graman (1), Bartłomiej Graman (1), Patryk Dziąba (1), Łukasz Truszczyński (1), Robert Marciniak (1), bramka samobójcza (1) – Grzegorz Guzowski (1), Paweł Jankowski (1), Filip Januszewski (1)

LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS ORZEŁ Grabowo 0:2

Bramki: Kamil Gorczyca (5'), Damian Pelc (15')

TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. 6:3

II LZS ORZEŁ Grabowo 3 pkt. 2:0

III LZS HURAGAN Byszwałd* 0 pkt. 0:0

IV LZS ORZEŁ Mortęgi 0 pkt. 0:2

V ZUH ANDRZEJ Zadroga 0 pkt. 3:6

*jeden mecz mniej

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol