UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Zakopanego. Czytaj więcej...
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ZAPOWIEDŹ PIŁKARSKIEGO WEEKENDU (09-10.09.2017)

Na trzech szczeblach w sześciu spotkaniach rywalizować będą o ligowe punkty w najbliższy weekend reprezentanci Gminy Lubawa.

 

„A” klasowe zespoły tj. AVISTA Łążyn oraz LIDER Złotowo w najbliższej kolejce będą gospodarzami swoich spotkań. Jeden i drugi mecz odbędzie się na boisku sportowym w Łążynie. W sobotę o 17:00 AVISTA podejmie START Nidzica, w niedzielę o 13:00 LIDER rywalizować będzie z ISKRĄ Narzym.


Naszych reprezentantów na szczeblu klasy „B” czekają wyjazdy do Gminy Ostróda. W sobotę o 17:00 LZS Fijewo powalczy w Smykowie z MEWĄ, w niedzielę o 14:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w Smykówku gdzie JORDAN podejmie ISKRĘ.

W niedzielę po raz pierwszy na boisko wybiegną także zawodnicy reprezentujący drużyny w Gminnej Lidze Piłki Nożnej klasa „C”. W Rożentalu TORPEDA powalczy z ZUH ANDRZEJ Zadroga, z kolei w Mortęgach naprzeciwko siebie staną jedenastki ORŁÓW (Mortęgi oraz Grabowo). Obydwa konfrontacje o 14:00.


Sobota, 09 września 2017

17:00 „A” klasa LZS AVISTA Łążyn – MKS START Nidzica 1:5

17:00 „B” klasa GKS MEWA Smykowo – LZS Fijewo 1:2

Niedziela, 10 września 2017

13:00 „A” klasa LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 1:5

14:00 „B” klasa GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 3:1

14:00 „C” klasa LZS TORPEDA Rożental – ZUH ANDRZEJ Zadroga 6:3

14:00 „C” klasa LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS ORZEŁ Grabowo 0:2


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 12 33
2 Torpeda Rożental 12 30
3 KS CONSTRACT 12 28
4 OKS Omule 12 25
5 Fijewo I 12 22

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol