UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ KLASA C - TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ

         Herb Gmina Lubawa

KOMUNIKAT
GMINNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
KLASA „C” SEZON 2017/2018
RUNDA JESIENNA

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż do Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa „C” Sezon 2017/2018 runda jesienna zgłosiło się pięć zespołów – LZS HURAGAN Byszwałd, LZS ORZEŁ Mortęgi, LZS TORPEDA Rożental, LZS ORZEŁ Grabowo oraz ZUH ANDRZEJ Zadroga.


W związku z sugestiami przedstawicieli klubów GZ LZS w Lubawie postanowiło, że liga przeprowadzona zostanie w sposób „niepełny szkocki” - 3 razy „każdy z każdym”. Gospodarzami ostatniej 3 rundy gier będą gospodarze 1 rundy (łącznie w sezonie każdy z zespołów rozegra 12 spotkań).

Runda jesienna rozpocznie się 10.09.2017 a zakończy 29.10.2017 (17.09.2017 przerwa związana z Gminnymi Dożynkami).

 

Załączniki:
Pobierz plik (2017_08_21_TERMINARZ_C_KLASA.pdf)2017_08_21_TERMINARZ_C_KLASA.pdf[ ]567 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol